Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Trakya Organizasyonları

haftasonu güzel bi köfte partisi nasıl olur...

Önden haftaiçi bir çay-kahve buluşması yapalım derim. Havalar malum çok değişken. Köfte olayına girmek için erken o yüzden. Bu hafta sonu hissedilir sıcaklığın -2, -3 olacağı yazıyor.

Bence de bi çay kahve buluşması yapalım. Havalar az daha ısındığında gölbaşın da mangal yaparız tüm SCW için olur. [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION] ?

aynen doğrudur. en azından minikler için de iyi olur. malum bu hava hastalık havası daha... bi kahve molası diyelim mi o zaman....:drink:

bu haftasonu angaradayız :)

Abi ben bu hafta sonuna demedim..adamlar daha birbirlerini tanımıyor..önce kendi aralarında bulunup tanışsınlar..Sonrasında başta istanbul katılımlı bir organize için söyledim...

Muradım, diğer arkadaşlar için de uygunsa cumartesi günü ayarlayalım diyorum buluşmayı.

Bende memlekete geleceğim belki, kızım grip oldu. İyi olursa katılırım.

Muradım, diğer arkadaşlar için de uygunsa cumartesi günü ayarlayalım diyorum buluşmayı.
benim için sakıncası yok...fakat diğer arkadaşlara da sormak gerekir... [MENTION=25917]servet[/MENTION] [MENTION=3598]tufan[/MENTION] [MENTION=25659]guner79[/MENTION]

benim için sakıncası yok...fakat diğer arkadaşlara da sormak gerekir... [MENTION=25917]servet[/MENTION] [MENTION=3598]tufan[/MENTION] [MENTION=25659]guner79[/MENTION]

Geri
Üst Alt