Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw-Trakya Garajı

Saolun abiler bu distan yapildi orjinali bozulmamasi icin ve far ustune folyo cektim farin icine isik vermemesi icin neonun bi ozelligi kalmiyor 60 cm tamamini kullndim kesme ypmadim sinyaldede turuncu oluyor zaten bilginiz uzerine bu mlzemeyi aldgim yer 150 tl ye verirken bu sefer 170 dedi yani bnm anladgim o ki sabit yerde uzun sure alisveris ypmicaz oymaya calisiyorlar suan baska bir toptnci ariyorum 80 tl yede var ama kaliteli kullnmak onmli yinede istege bagli ayrica butceye suan satin aldgim yer 170 dio arkadaslar almak isteyene alirim ama onermem malzeme kliteli o konuda suphem yok tek sorun elktronik mlzeme snucta bnden tavsiye int ten arastrmaniz daha uygunlarida eminimki vardir
[doublepost=1448203521,1448203320][/doublepost]
İsmail ellerine sağlık yine döktürmüşsün

Bu arada bana bilgi verde işimiz sürsün

kurye ile elden teslime verildi
Memet abi suan akrilik alicam abi senin ayiricilarida kovaliyorum bi arktan alicam o ucuz neon kullnmisti kesmis yarisi ledlerin bnm aldiklarimdan alicak alinca onun ayiricilari sana paket ypicam akrilik olayida kafamda acayip seyler var i20 yeni kasalarin far ustunxe beyaz gunduz farlarinda kullanilmis eger far icine montaj yparsam gecer sinyal ypicam abi zaten akriligi istedigim gbi kesip esnetebiliyorum isitici ile
[doublepost=1448203562][/doublepost]image.jpeg
[doublepost=1448203729][/doublepost]Bu aracin farlarindaki gunduz farlari akrilik abi bu aracta programli cakar ve boya koruma icin gelmisti firsattan ziyade farlarini inceledim basit islem akriligin arkasina dayamislar ledi yansitmayi akrilik ypiyor neon gorunum jaluzi ve akrilik firmasinin telinide buldum sra uygulama icin arac ta zamnimiz var zaten bizim ypicagimizida kimse ypmicaktir
[doublepost=1448400157][/doublepost]Arklar muhurlu app plaka + flexi istege bagli yazili amblemli takim olarak scw uyelerine 90 tl + 10 tl kargo bedeline yapilacaktir istege bagli kare plakada yapilabilir bilginize ☺️

Geri
Üst Alt