Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw-Trakya Garajı

İsmail gelecegim yanına az kaldı havalar birazdaha sogusun da

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

İsmail gelecegim yanına az kaldı havalar birazdaha sogusun da

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM
Walla ben alisigim abi de usudum deme sonra gerci arkayada oda hazirladim garajin arkasina elektrikli soba masa koltuk lavabo ketll teyp falan alayi var :)) benim hobi odam :))
[doublepost=1452192610,1451171204][/doublepost]Arkadaslar kazadan sonra yada kullanilmayan fazlalik cikma is gormeyen fari olan hibe edebilecek var mi deneme uzerine kullanilacaktir neon gezer sinyal malzemelerimizi tedarik ettik ayrica lazer neon nedemesi yapicaz uzerinde eger yardimci olursaniz bu konuda sevinirim!..

Walla ben alisigim abi de usudum deme sonra gerci arkayada oda hazirladim garajin arkasina elektrikli soba masa koltuk lavabo ketll teyp falan alayi var :)) benim hobi odam :))
[doublepost=1452192610,1451171204][/doublepost]Arkadaslar kazadan sonra yada kullanilmayan fazlalik cikma is gormeyen fari olan hibe edebilecek var mi deneme uzerine kullanilacaktir neon gezer sinyal malzemelerimizi tedarik ettik ayrica lazer neon nedemesi yapicaz uzerinde eger yardimci olursaniz bu konuda sevinirim!..

ismail gene icatlarda :D:D

Arkadaslar ben bisey soracağım dr.ecu yazılım programi deneyen var mi veya bu konu hakkinda bilgisi olan var mi?

Cok gelmak istiyorum ama hafta sonlari calisiyorum aksam calisiyirmusunuz

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aksamlarida garajdayiz abi cogunlukla kimi zaman muhbbet icin kimi zaman is icin saat srun olmuyor yani abi size nasil uygunsa
[doublepost=1452247209,1452247127][/doublepost]
ismail gene icatlarda :D:D
Abi cok kafami kurcaladi bu olay olucak yani baska yolu yok :D
[doublepost=1452468703][/doublepost]Bu gunku yeni uyemiz veysel arkadasimizin aracina ufak dokunuslar olarak reflktor isiklndrmasi krom ve amblem kaplama ve turk bayragi koyuldu turk bayragida artik sadce bende yok trakyada :D
[doublepost=1452468849][/doublepost]
Arkadaslar ben bisey soracağım dr.ecu yazılım programi deneyen var mi veya bu konu hakkinda bilgisi olan var mi?
İyi oldgunu duydum ama trakyada bizimkilerden yaptran olmadi dostum yeride yeni acildi buraya
[doublepost=1456165508][/doublepost]Uzunca bir aradan sonra farkli islemlerimiz :)
[doublepost=1456165583][/doublepost]image.jpeg

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 34
  • image.jpeg
    image.jpeg
    490.9 KB · Görüntüleme: 24
Geri
Üst Alt