Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW-Seat Club World bölge sorumlusu (moderatör) alımı

kirlisakal

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili arkadaşlar,kendini genç hissedenler,bay ve bayanlar :)
scw yönetimimizin aldığı karar doğrultusunda bölge sorumluları ve ihtiyaç olduğunda bölge sorumlusu yardımcıları aranmaktadır.iyi de kirlisakal abi bölge sorumlusu olunca napmam gerekiyor ne gibi özelliklere sahip olmam lazım :) ehh tabi ki her forum gibi bizimde isteklerimize cevap verecek genç dinamik kişilere ihtiyaç var.yaşadığınız yer il,ilçe,köy vs farketmez...başvuru yapan yapacak olan arkadaşlardan çokta bişi istemiyoruz.biz bir aileyiz. burası sosyal paylaşım sitesi... arkadaşlık dostluk bilgi için burdayız...şimdiden çalışmaya başlayabilirsiniz :)
aradığımız bölge sorumlusu;
kendi bölgesine hakim olabilecek,
scw adına kendi grubu kurabilecek,
insan ilişkilerinde başarılı,organizyasyon ,mini buluşma,büyük buluşma vs gerçekleştirebilecek...
etkinlikleri fotoğraflarla scw de paylaşabilecek,
mangal olur hamam olur vs güzel mekanlarda etkinlik düzenleyebilecek (alkollu buluşma yasaktır) :)
seat ya da kendi arabasına aşık :)
scw ye bağlı kalabilecek ,başka forumlarda cirit atmayan :)
sürekli ya da ara ara scw online olabilecek,
sorumluluk sahibi,efendi ,kişilikli ,nitelikli,dürüst,sosyalliği seven,muhabeti seven,hevesli,güvenilir,sabırlı
takım arkadaşları arıyoruz....

not: öncelikle 5 büyükşehir... gerçi çoğu illerimiz büyükşehir oldu :) istanbul -ankara bölge sorumluları hariç,başta öncelik illerimiz izmir-trabzon-diyarbakır-erzurum-konya
konuyla ilgili isteklerinizi,önerilerinizi bu konu çatı altında paylaşabilir,yönetim kadrosu arkadaşlarımızın özeline pm mesaj atabilirsiniz...değerlendirmeye alınacaktır.
logo.png

Son düzenleme:
iranda petrol ucuz.petrolun ucuz olduğu yerde arabalar değersiz olur :) keşke olsa da versek bir sorumlu :D bizim millet arabasına aşık cunku ötv kdv ödüyoruz :)

İzmir için çok isterdim ama... Kaç kere buluşma ayarlayalım dedim İzmirliler nerdesiniz dedim kimse yanaşmadı o yüzden bende yanaşmıyorum. İstanbul gibi olamıyoruz maalesef... Bununla ilgili açtığım konularda mevcut daha önce..

İzmir için çok isterdim ama... Kaç kere buluşma ayarlayalım dedim İzmirliler nerdesiniz dedim kimse yanaşmadı o yüzden bende yanaşmıyorum. İstanbul gibi olamıyoruz maalesef... Bununla ilgili açtığım konularda mevcut daha önce..
Kardeşim emek vermeden yemek olmuyor istanbulda bende bir iki arabayla başladım bikaç hafta böyle gitti şimdi kadroyu kurduk çok şükür hepsi adam gibi adam bence pes etme hemen

Beni EDS ler İYİ tanır

benım aklımdan da sen gecıyordun dostum kıvırırsın sen işi...önce teşvik edeceksin kendınden fedakarlık gösterebilirsin...buraya gelen izmirlileri gurubunu burdan başlayacaksın kurmaya yavaş yavaş birden olmaz...forumda izmirlileri ayar vereceksin sevinç pastanesinde buluşcan alsancakta :D arabadan cok dostluklar önemlidir.izmir sosyalliği sever...

Geri
Üst Alt