Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw olarak son yaŞanan terÖr olaylarini protesto konvoyuna nedersİnİz!!!!

Hepimizin başı sağolsun tepki vermek, lanetlemek en azından içimizdeki nefreti dökmek biraz olsun rahatlatıyor. Öyle bir ortamda yaşıyoruz ki yanımda olduğunu bildiğim sahte insanlardan bıktım.. Büyük bir topluluğun Türklük adına şehitlerimizin adına böye tepki göstermesi beni ülkeme bağlıyor demekki tek değilmişim benim gibi düşünen binlerce insan varmış diye düşünüyorum... O şerefsizlerde koksun ki bunlar vatan diyince tek yürek oluyorlar. Bugun şehit olan kardeşlerimiz gercekten kardeşimiz, akrabamız, dostumuz olabilir bunlardan biri oluğunu düşünelim hiç aklımızdan çıkarmayalım..:(

ne yazarsanız yazın ne yaparsanız yapın yapalım veya ama hıc bır sey acımızı dındıremez.teror orgutu amacına ulaşıyor.ulkede kaos yaratıyor.herkes metanetlı olsun.bu ulkeyı vatanı bayrağı topragı hepımız sevıyoruz.var mısınız kuran hatmi yapalım şehitlerin ruhu için ne dersiniz ?işimden dolayı ankara harıcındekı her turlu scw organızasyonuna bende VARIM!!!

Eşim doğum arefesinde olmasa seve seve geleceğim,içim o kadar dolu ki buraya yazsam olmayacak..

Süleymanım başımız sağolsun,artık vatan sağolsun diyemiyorum vatanım kimlerin elinde onuda bilmiyorum...

tüm türkiyenin ve komutan seninde başın sağılsun

fatih abi başın sağolsun..TÜRKİYE BAŞIMIZ SAĞOLSUN...

Hepimizin başı sağolsun ve hala şehitler üzerinden rant sağlayıp başa gelmeye çalışan ve bunu koz olarak görenlere yazıklar olsun.... Gün birlik olma günü böyle bir organizasyona istanbul içinde birçok arkadaşımızın katılacağına eminim....

Tüm Türk milletinin başı saolsun. Aziz şehitlerimizin toprağı bol mekanı cennet olsun. Benimde çok sevdiğim komutanım olay yerinde görev yapıyor. Allah tüm güvenlik güçlerimize güç, kuvvet, sabır nasib eylesin.
Bu ülkenin bütünlüğü için hayatını öne koyup görev yapan her kim varsa Allah yardımcıları olsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt