Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kocaeli, Gebze ve Sakarya Organizasyonları

İnşallah abicim özendiriyorsun insanı... =)

Resimleri ve mekanı görünce gerçekten özenilir Doukan öyle bir ortam olduki hep beraber güldük hepberaber eğlendik kimse köşede bucakta kalmadı ve inanıyorumki bu kadar kısa sürede hazırlanıp bu kadar güzel olan bir organizasyondu Cezmi abi Bilal Batu ve Ömercanın gelmesi harikaydı zaten daha güzelini de yaparız insanlar güzel olunca mekanlar bile bahane oluyor yeterki yüzler gülsün muhabbet güzel olsun ;)

Birbirinden değerli paha biçilemez insanlar...

keşke daha uzun süre kalabilseydim. ama olsun aileyi birarada görmekte güzeldi. herkeze teşekkürler...

Güzel bir buluşma oldu her zaman ki gibi. Herkese teşekkürler, fotoları bekliyoruz ayrıca.

oncelıkle bızlerı agırlayan herkese cok tesekkur ederız baya eglendık baya gulduk herkese cok tesekkurler su fotolar eklensınde kısa zamanda bakalım nasıl yakanmıssız kameralara:D

çok güzel ve eğlenceli bir akşamdı emeği ve vaktini harcayan herkese teşekkürler...devamı gelicek.

---------- Post added at 10:25 ---------- Previous post was at 10:23 ----------

Güzel bir buluşma oldu her zaman ki gibi. Herkese teşekkürler, fotoları bekliyoruz ayrıca.

aracından haber bekliyorum

Maalesef hafta içi olması sebebi ile iştirak edemediğimden dolayı gerçekten çok üzgünüm hafta sonu yapılabilecek bir organizasyona katılmayı çok isterim gerçekten. Resimleri şiddetle bekliyorum

fotoları daha çok beklersiniz... serbay gene yapacağını yapmış ve hafıza kartını kaybetmiş :D serhat mekanda fotoları kopyalamıştı sanırım.. eklerse birtek serhat ekleyebilir..!

çok güzel ve eğlenceli bir akşamdı emeği ve vaktini harcayan herkese teşekkürler...devamı gelicek.

---------- Post added at 10:25 ---------- Previous post was at 10:23 ----------

aracından haber bekliyorum

2 piston, 1 silindir kapağı yanlış anlamadıysam şimdilik. Öğleden sonra fırsat bulursam gidicem servise.

fotoları daha çok beklersiniz... serbay gene yapacağını yapmış ve hafıza kartını kaybetmiş :D serhat mekanda fotoları kopyalamıştı sanırım.. eklerse birtek serhat ekleyebilir..!

Bu Serbay ömrümüzü yedi iyiki kopyalamışım yoksa foto moto kalmıyacaktı :)

Geri
Üst Alt