Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kocaeli, Gebze ve Sakarya Organizasyonları

gene çok güzel bir akşamdı gelen herkeze tesekkür ederim.. seviyorum ben bu ortamı yaa :D

ablacım hanım sızdı uyuyor.. bende yatıcam birazdan düşün halimi :D

Çok güzel bir akşamdı çok güldük ve çok eğlendik Bilal arkadaşımızın doğum gününü de aradan çıkardık yalnız çok kola içti biraz sarhoş oldu sıkıntı olur diye tedirgin olduk neyseki sağ salim İstanbula vardık gelen herkese çok teşekkürler harika bir buluşmaydı İstanbuldanda arkadaşlarımız bizi yalnız bırakmadı.....:)

Çok güzel bir akşamdı çok güldük ve çok eğlendik Bilal arkadaşımızın doğum gününü de aradan çıkardık yalnız çok kola içti biraz sarhoş oldu sıkıntı olur diye tedirgin olduk neyseki sağ salim İstanbula vardık gelen herkese çok teşekkürler harika bir buluşmaydı İstanbuldanda arkadaşlarımız bizi yalnız bırakmadı.....:)

bu ortamda seni seviyor... :)

---------- Post added at 01:05 ---------- Previous post was at 01:04 ----------

bizi ağırlayan arkadaşlarıma çok teşekkür istanbul dan...sizlerle olmak çok keyifli...

bu ortamda seni seviyor... :)

---------- Post added at 01:05 ---------- Previous post was at 01:04 ----------

bizi ağırlayan arkadaşlarıma çok teşekkür istanbul dan...sizlerle olmak çok keyifli...

Saol Bilal gelerek bizi çok mutlu ettin iyi ki doğdun.....;)

Bende gelecektim ama dersim vardı İnşallah başka bir zaman artık...

İnşallah abicim özendiriyorsun insanı... =)

Geri
Üst Alt