Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kocaeli, Gebze ve Sakarya Organizasyonları

ben ve bilal ordayız kısmetse bugün

var abi buluşma özelden uyardıklarımda var, bugun biz aat 6 gibi buluşuyoruz duruma göre iş çıkış saatleri uymayan iş çıkışınmda gelebilir...

patron bak yine ihmal ediyosun bizi :) mekan yine aynı yermi ?

batu ve ömercan'da geliyor....serhat ı bekliyoruz

patron bak yine ihmal ediyosun bizi :) mekan yine aynı yermi ?

abi olurmu son mesajımı yazmak için siteye girdim konuyu görmeyenleri telefonla arayacaktım. Aynı mekan değil başka mekana gideriz büyük ihtimal. Bellide olmaz telefonlaşalım saat 6 da

batu ve ömercan'da geliyor....serhat ı bekliyoruz

Abi çok sevindim herkezi beklerim...

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ----------

arkadaşlar ben çıkıyorum netten şimdi bugun bi daha girmem kocaeli bölgesi bugun buluşuyoruz 6 gibi işten çıkıp gelecek olanlar geç gelebilirler mekan konusunda gidip yer ayarlayacağız mekan belli değil çoğunuzda telefonum var telefonlaşalım.

0544 908 88 33

ben önceden gördüm ama ihale toplantım var malesef katılamam. aslında çokda istiyordum.

Bugün güzel bir buluşma oldu. Herkese teşekkür ederim.

8232_157593962452_697602452_2614125_3566461_n.jpg

Herşey çok güzeldi.Teşekkürler.

Herkezin ayağına sağlık, özellikle İst'den gelip bizi yanlız bırakmayan Cezmi baba, Bilal, Ömercan, Batuhan'a çok teşekkürler. Yine kalabalıktık mekan güzeldi ortam güzeldi sohbet güzeldi :) Birde ben fotoğraf mak. hafıza kartını kaybetmeseydim daha güzel olacaktı :D Allah'tan Serhat almıştı yedeğini fotoğrafları koyar artık siteye :)

Geri
Üst Alt