Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kocaeli, Gebze ve Sakarya Organizasyonları

çok güzel bi akşamdı, umarım mekandan da memnun kalmışsınızdır.Bu arada hayırdır ne faciası ?

Gerçekten güzel olmuş. Bilal ve Kotay a katılıyorum kesinlikle bayram sonrası ilk buluşmaya bende iştirak etmeye çalışacağım. Bu arada Serhat ne yapıyor ,:D ve ne faciası Serbay lafı attın bizleri merak içinde bıraktın :D

bayramdan son raki ilk buluşmada bizde ordayız...

inşallah Bilalim bekleriz her zaman toplanın bi ara gelin :)

çok güzel bi akşamdı, umarım mekandan da memnun kalmışsınızdır.Bu arada hayırdır ne faciası ?

Abla güzeldi herşey teşekkürler.

Gerçekten güzel olmuş. Bilal ve Kotay a katılıyorum kesinlikle bayram sonrası ilk buluşmaya bende iştirak etmeye çalışacağım. Bu arada Serhat ne yapıyor ,:D ve ne faciası Serbay lafı attın bizleri merak içinde bıraktın :D

Filiz ablada sordu sende sordun abi söyleyeyim ama serhat bei uçurur :D

Mekandan çıkarken kıvancın eşinin ayağının üzerinden geçti amatör sürücü serhat işte ne olacak :D:D şakalaşıyorduk arabayla farkına varmadan ezdi :D birşey olmadı şükür, yani en son öyleydi ama dilimize düştü serhat şimdi :D:D

kıvancı görseydiniz direk bana abi silahım nerde diyo hahahaah :D kan çıkacaktı az kalsın serhata dedim kanka gel yamacıma bu gece bizde kal operasyon yapmasın sana kıvanç diye :D ama tabiki hepimiz espirisindeydik işin... :) bu arada kıvanç yavrum inşallah eve gittikten sonra birşeyi çıkmamıştır ?

Yok artık. Kıvanç bir şey var mı yengenin ayağında ? Serhat ??? :D

Bayramda yine buluşursanız bu defa ben de eşime katılabilirim :)

abi kıskanıyorum ya okul bitsede istanbul tarafına yerleşsem.

Bayramda yine buluşursanız bu defa ben de eşime katılabilirim :)

Abla selamını aldık akşam Murat abi'den aleyküm selam :) Bizdende selamlar sana :)

İnşallah buluşacağız yine hep beraber tekrardan :)

Bu arada şimdi aklıma geldi Kıvanç nete giremez galiba Tekirdağ'a gitti...

Geri
Üst Alt