Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Kayseri Buluşması

Emeği geçen tüm arkadaşların yüreğine sağlık hepinize selamlar...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaw arkadaş hiç bişeyden haberimiz olmuyo hemde benim evin alt sokağında yapıyosunuz. Stickerım yok bende buluşmalara katılmak isterim.
Özelden numaramı yazdım kardeşim senide WhatsApp grubuna ekleyelim sticker da yapıştırırız organizasyonlardan da haberdar olursun

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özelden numaramı yazdım kardeşim senide WhatsApp grubuna ekleyelim sticker da yapıştırırız organizasyonlardan da haberdar olursun

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla çok iyi olur

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm arkadaslar hayrli aksamlar bana yardimci olabilcek kimse varmi burda benim bir leonum var 2006 model yaptrmadim sey kalmadi yada bana mi oylemi geliyo arkadaslar gaza bastiginizda sizin deprajdada titreme oluyormu lutfen bir yardim

Maşallah Kayseri ayaklarınıza sağlık gene harika bir buluşma olmuş varol scw..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

slm arkadaslar hayrli aksamlar bana yardimci olabilcek kimse varmi burda benim bir leonum var 2006 model yaptrmadim sey kalmadi yada bana mi oylemi geliyo arkadaslar gaza bastiginizda sizin deprajdada titreme oluyormu lutfen bir yardim
@muktedirs kayseri sorumlusu iyi bir ustaya göstere bilirsin yada buluşmada aynı araç varsa bakabilirsin

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt