Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Hediyem olsun

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyvallah kardeş nazik düşüncen için,cok işimize yarar elden teslim alırız hafta içi..

teşekkürler güner bu nazik düşüncen için

Çok ince bir düşünce Güner. SCW adına gercekten faydalı bir hareket yaptın. Allah razı olsun.

Otel veya kafe içlerinde organizasyonlarda kullanılır bu roll up, teşekkürler...

Güner Abi on Numara olur Bence üzerine birde SCW Sticker Yapıştırıldımı şöyle büyüğünden Bunu @ghostrider bile Kıskanır :D

Teşekkürler.. :eek:key:

kanka benim kıskancak bir durumum yok herşey scw için kiiiii üzerine baskıyı ben yaptırıcam zaten büyük ihtrimal.ince düşüncesi için güner kardeşime sonsuz teşekkürler.:eek:

bunu biran önce alayım ben [MENTION=25659]guner79[/MENTION] [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION]

kanka benim kıskancak bir durumum yok herşey scw için kiiiii üzerine baskıyı ben yaptırıcam zaten büyük ihtrimal.ince düşüncesi için güner kardeşime sonsuz teşekkürler.:eek:

O işin latifesi Aynı Zamanda da mahlası Malum Senin Araçtakinden büyük SCW stickerımız yada amblemimiz yok malum buda artı oldu manasında ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt