Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Hangi Kasko Firmasını Tercih Ediyor ? - Anket-

SCW Hangi Kasko Firmasını Tercih Ediyor ?

• Ak Sigorta

Kullanılan: 5 5.6%
  • Allianz Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 9 10.1%
  • Anadolu Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 27 30.3%
  • Aviva Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 1 1.1%
  • Ergo Sigorta

Kullanılan: 6 6.7%
  • Groupama Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 5 5.6%
  • HDI Sigorta

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yapı Kredi Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 10 11.2%
  • Zurich Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer Kasko Şirketleri ( Eureko, Güneş, Axa, Ankara vs.)

Kullanılan: 26 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    89
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu yıl kaskoda en iyi fiyatı Anadolu'dan aldım ve yaptırdım, geçen yıl Grupama idi öncesinde Aksigorta. Bu konuda marka bağımlısı değilim.

HALK SİGORTA... :eek:key: full full... üçüncü senem olucak... ilk sene 1.600 TL,,, ikinci senemde 1.300 TL lerden taa şimdi 1.150,00 TL düştü..)))

arkadaşlar kaskoya ödediğimiz miktarları da yazarsak daha bi faydalı olur diye düşünüyorum... nasıl olsa marka-model-yaşımız belli... şöyle bir kıyaslardik en azından... tabi acentasından da kaynaklaniyor olabilir... orasını bilmiyorum pek... :)

2010 Leon'a ilk kez kasko yaptırdım, daha yeni, Halk sigorta 1250TL.

2011 Leon 1.2 tsi Aralık ayında üzerime ilk kaskosunu yaptırdım Yapı Kredi sigorta 1245 tl

temmuz ayında avivadan 1.4 tsi 2009 model araca modifiyeli kasko yaptırdım (tüm modifiye parçalarını işlettim) 42.000 tl kasko miktarı çıkardılar.. 1000 tl kasko ücreti ödedim full kasko mini onarım vs herşey dahil.

2011 eylulde araci alirken yaptirdik. Groupama 870 TL teklif verdi. Full kasko, 52000 TL kasko bedeli. Zaten 2011 Leon icin daha ustu olmuyomus :)

tabikide anadolu sigorta. ucuzluğuna bakmayın lütfen 100 lira fazla olsun ama anadolu sigorta olsun bence. daha öncesinde ablam yaptığı kazadan dolayı ve sigorta şirketinin farklı olmasından dolayı parayı çok geç ödedi beklettiler ve direndiler. anadolu sigortada hiç öyle bir sorun yaşanmadı bunada şahit oldum . taşıt kullananlara önerim odur.. tercih sizin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt