Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Hangi Kasko Firmasını Tercih Ediyor ? - Anket-

SCW Hangi Kasko Firmasını Tercih Ediyor ?

• Ak Sigorta

Kullanılan: 5 5.6%
  • Allianz Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 9 10.1%
  • Anadolu Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 27 30.3%
  • Aviva Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 1 1.1%
  • Ergo Sigorta

Kullanılan: 6 6.7%
  • Groupama Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 5 5.6%
  • HDI Sigorta

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yapı Kredi Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 10 11.2%
  • Zurich Sigorta A.Ş.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer Kasko Şirketleri ( Eureko, Güneş, Axa, Ankara vs.)

Kullanılan: 26 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    89
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bugune kadar aksıgortayı tercih ediyordum ama en sonki kazamdan sonra pertim olduğu için yaş ve seat olduğu için geçen hafta 5400 TL teklif aldım :) tabiki başka firmadan yaptırdım

sigortam net üzerinden ve birkaç yerden fiyat almıştım kasko için. 1800, 1900 TL den tutunda 2400 TL ye kadar fiyat veren çıktı. o zamana kadar en uygun fiyatı sigortam net verdi anadolu sigortadan 10 taksit 1620 TL. fiyat araç seat olduğu ve önceki kaskomdan sonra 6 aydan fazla zaman geçtiği için ilk kasko gibi olup herhangi bir indirim olmuyormuş.

Neyse sonrasında bir forumdan acentelik işi ile uğraşan bir arkadaş buldum. Onunla haberleştim. Sonrasında sağolsun çok ilgilendi benim iş ile. ve en uygun fiyatı anadolu sigortadan bu arkadaş verdi. 1090 TL ye 10 taksit kaskomu yaptırdım. Şahsen arkadaşın ilgisinden çok memnun kaldım. eğer ihtiyacı olan olursa kendisinin iletişim bilgilerini verebilirim.

Ergo, arabayı aldığım Seat bayisine yaptırdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt