Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW hangi akaryakit istasyonu kullaniyor ?

SCW hangi akaryakit istasyonunu kullaniyor ?

• opet

• bp

• petrol ofisi

• shell

• total

• turk petrol

• lukoil

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Shell full save disel kullanıyorum ekonomi yakıtı muhteşem 50 tllik yakıtla şehir içi 375 km

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

şaka yapıyor olmasın 5o tl 375 km 100tl 75okm yanlışın var senin bu ne ya 75 kuruşmu yakıyor senin araba üstelik profilinde 1.6 diyor yok inanmam bu rakama kesinlikle yanlış birşey var..

yakıt konusunda toyoto ustabaşısı bır abim var toyoyolarda enjeksiyon problemli araçlarda yakıt hep opet degınce opetten birdaha almadam ..

shell bizim semtte öçümlerde su çıktı mazotta shell kapattılar ondanda almadım bir daha fakat İstanbul'da bile sadece maslak shell'de olan v power nitro yakıtı vardı benzinle aynı rakam iki kuruş aşagısı ondan alıyorum arada araba şaha kalkıyor.Çok tutulmadıgı için pahalı oldugunda herkez almıyor her istasyona verilmemiş.

mk3 aldıgımdan beri total tota
l excellium kullanıyorum yakıt olarakta çekiş olarakta çok memnunum.

@AyhanGny vallaha abimle denedik 12 defa benim biladerde izmirde 3. Sanayide net yani sıkıntı yok ama tabi ayarında gaz verdik makastır tokatlamadır yapmadık

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

şaka yapıyor olmasın 5o tl 375 km 100tl 75okm yanlışın var senin bu ne ya 75 kuruşmu yakıyor senin araba üstelik profilinde 1.6 diyor yok inanmam bu rakama kesinlikle yanlış birşey var..

yakıt konusunda toyoto ustabaşısı bır abim var toyoyolarda enjeksiyon problemli araçlarda yakıt hep opet degınce opetten birdaha almadam ..

shell bizim semtte öçümlerde su çıktı mazotta shell kapattılar ondanda almadım bir daha fakat İstanbul'da bile sadece maslak shell'de olan v power nitro yakıtı vardı benzinle aynı rakam iki kuruş aşagısı ondan alıyorum arada araba şaha kalkıyor.Çok tutulmadıgı için pahalı oldugunda herkez almıyor her istasyona verilmemiş.

mk3 aldıgımdan beri total tota
l excellium kullanıyorum yakıt olarakta çekiş olarakta çok memnunum.
Ayhan, semt neresi.
Senin semtte oturan arkadaşlarımız olabilir... Onlarında bilgizi olsun

Yorum ve bilgiler için teşekkür ederiz.

Ben shell kullanicisiydim fakat simdi bp nin dogus grubuna yuzde 3luk bir indirimi var o yuzden bp ye dondum :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hep opetten aldım bugüne kadar bi problem yaşamadım. Diğer markalardan alıp karşılaştırma yapmadığım için yanlış yorum yapmak istemem. Motor enazından aynı yakıta alışır acemilik çekmez diye bi düşünceden kaynaklı hep opetten aldım hiç değiştirmedim ;)

Geri
Üst Alt