Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Hakkındaki Görüşleriniz....

..

herkese selamlar bu site gerçekten beni her konuda bilgi sahibi yaptım bütün arkadaşlara teşkkür ediyorum allah nazardan saklasın daha iyi olma temennisiyle...

herkese selamlar bu site gerçekten beni her konuda bilgi sahibi yaptım bütün arkadaşlara teşkkür ediyorum allah nazardan saklasın daha iyi olma temennisiyle...

Sizlerle daha iyiye gideceğiz Orkun. Yeniden hoşgeldin aramıza

.

hoşbulduk mert abi daha önce hiç bir form sitesinde yer almamıştım arabamı alınca hemen araştırdım burayı buldum yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum...yanlız abi hani siz yazı yazıosunuz ya altına imze koyuyosunuz aracınızın fotosunu örn. onu nasıl yapıyoruz...onu beceremedim...:confused:

profilinde imzanı değiştir ikonundan yapabilirsin orkun

..

abi dediğiniz yere giriyorum ama resimi nerden yükliyicem yani herhangi bir ikon yok resim yükle fln diye...

avatarını nasıl yaptınsa aynısı değişen bişey yok

Geri
Üst Alt