Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Hakkındaki Görüşleriniz....

sitenin kurucularının ve üyelerinin sıcaklığı heryere yansımış en güzeli bu

arkadaşlar mesajların okunması ve takibi zor oluyor.

mesela bir süre girmiyorum. yeni mesajlar oluyor en son okuduğum mesajdan sonraki mesajı bulmak zor oluyor. yada alıntı yapıldığı zaman bulmak zor oluyor. birde forum sayfasnda en son yazılan mesaja git dediğiim zaman sadece o mesajı gösteriyor ondan öncekileri göremiyorum :(

Ruhumuz yeter be abi..Herşey zamanla oturacak, bu kadar kısa sürede bu kadar çok iş çıkarmak zor.. Helal olsun valla nazar boncuğumuzda varmış daha ne olsun :D

Bu sitenin ne tasarımı ne boncugu ne osu busu hepsi bi tarafa, bu site içindekilerle güzel, içindekilerin kardeşliğiyle, samimiyetiyle dürüstlüğüyle güzel.. çok dahada güzel olacagına inanıyorum.

samimi içten gerçek bi aile..
hepsi bu..ama en önemlisi elbet..

Öncelikle birbirine sonuna kadar bağlı insanlarla dolu bir paylaşım yeri. Gerisi kuşkusuz güzel olur. (Hayat paylaştıkça güzeldir)

Geri
Üst Alt