Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Darülaceze sosyal sorumluluk projesi

İki yer arasında karar verecegiz,ya darülaceze yada kimsesiz cocuklar..

Yakında netleşir..

@Lejyoner gökhan abi bizim gebze de kimsesiz çocuklar var daha önce yardım götürdük her yaştan çoçuk var biz gebze olarak daha önce düşünmüştük yapmayı şuan yapılacak projeyi beklemedeyiz

kurye ile elden teslime verildi

Arkadaşlar;

Sosyal sorumluluk projemizi kimsesiz çocuklar yurdunda gercekleştirecegiz..Bununla ilgili bizim hediyelerimiz haricinde sponsor arayışı içindeydim çalıştığım aynı zamanda müşterim olan Medipol hastaneleri ile anlaştım...

Oradan getirecegimiz iki diş hekimi çocuklara ücretsiz diş sağlık taraması uygun Olanlarında ücretsiz diş tedavilerini yapacak..

Şimdi en kısa zamanda uygun tarih ve belirleyecegimiz pilot yurt konusunda karar vereceğiz..

Hep beraber orada olacagiz insallah..mutlu edersek mutlu kalabiliriz.baska yolu yok..

Burda Bitmez..

Durum ne olursa olsun bu tarz sosyal sorumluluk projelerinde yer almak gururdur hepimiz için. Elimizden ne geliyorsa seve seve

Geri
Üst Alt