Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları

Mehmet bey bidaha ki buluşmanız ne zaman acaba:))
Havaların kötü olması nedeniyle bu aralar pek bir aktiflik yok buluşma diye ama biz arkadaşlarla beraber hemen hemen her gece balgatta toplanıyoruz ya bir mekana gidip oturuoruz yada otoparkımız var meşhur orda sohbet muhabbet ediyoruz istediğin zaman ordada görüşebiliriz..

valla kımse yazmıyor burdan ankara ya nolmus boyle? eskıden her cuma bulusurduk ben bayadır yokum tabı :) bana uyar ne zaman uygunsa gorusuruz:)
arda geçenki buşuşmaya gelecektin ankara scw whatssap grubundan çıkmıssın bulusmaya kısa bır sure kala. hanı bız buluşsakta sizleri aramızda göremiyoruz özleniyorsunuz efenim..

Arkadaşlar bulusma olursa kardesinizde orda olacak müsade varsa tabii konuyu takip etmeye basladim bilginize :) şu WhatsApp grubuna benide ekleyin gejjlerrr :)))))))

arda geçenki buşuşmaya gelecektin ankara scw whatssap grubundan çıkmıssın bulusmaya kısa bır sure kala. hanı bız buluşsakta sizleri aramızda göremiyoruz özleniyorsunuz efenim..
son anda acil bir işim cıktı haberde veremedım bundan sonrakı bulusmalarda olmaya calısıcam..

son anda acil bir işim cıktı haberde veremedım bundan sonrakı bulusmalarda olmaya calısıcam..

Tamam arda olabılır bundan sonrakılerde senıde beklıyoruz tekrardan

ufuk senıde aramızda gormekten mutluluk duyarız. whatsapp a da eklenirsin yakında.

Angara uyan :) yarın aksam ıcın bırseyler yapmasak mı?

Geri
Üst Alt