Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Ankara Cuma Buluşmaları...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkürler kadir kardeşim.buluşma olursa diye yazdım ama olmasada müsait olan üyelerimizle görüşmek isterim. bu arada gelme sebebim her nekadar sen tavsiye etmemiş olsanda fiber kit taktırcak olmam :) perşembe günü müsaitsen beraber gidebiliriz fifty tuninge

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

teşekkürler kadir kardeşim.buluşma olursa diye yazdım ama olmasada müsait olan üyelerimizle görüşmek isterim. bu arada gelme sebebim her nekadar sen tavsiye etmemiş olsanda fiber kit taktırcak olmam :) perşembe günü müsaitsen beraber gidebiliriz fifty tuninge
keşke yapmasaydın ya :( neyse inşallah memnun kalırsın. perşembe günü gelmek isterdim ama sabah 8 akşam 8 dukkanı kapatamıorum dışarıda çıkamıorum malesef. akşam uğrarım ama sanayide olursan. bide sanırım buluşma yapmayacağız çoğunluk sağlanmayacak gibi herkes erkenden tatile çıkıyo ne işse :D ama görüşmek tanışmak isteriz seninle abi kaç kişi olursakta:eek:key:

keşke yapmasaydın ya :( neyse inşallah memnun kalırsın. perşembe günü gelmek isterdim ama sabah 8 akşam 8 dukkanı kapatamıorum dışarıda çıkamıorum malesef. akşam uğrarım ama sanayide olursan. bide sanırım buluşma yapmayacağız çoğunluk sağlanmayacak gibi herkes erkenden tatile çıkıyo ne işse :D ama görüşmek tanışmak isteriz seninle abi kaç kişi olursakta:eek:key:

orjinaline okadar para vermek istemedim.hayırlısı bakalım inş bi sıkıntı çıkarmaz.tüh ya bi buluşmaya katılalım diyoruz oda olmuyor :( akşama kadar kalmam saniyede ama iletişim nosu verirsen fifty de işim bittikten sonra ben gelir bulurum seni mekanında :) yarın veya cuma da artık kaç kişi varsa biz toplanırız :) gelmişken o buluşma yapılacak :D

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
hadi ankara bi silkin bi toparlan bi kendine geel:D kaç haftadır uykudayız bi uyanalım, yine SCW ankaraya yakışır sazlı sözlü bol alkollü bi gece daha yapalım.. hadi kimler katılıyo wede fikirleri alalımm

ankara ölmüş yarın ben cuma dan sonra mevlüt okutacam scw ankara için:)

akşam 20:00da park vadinin oradaki vadi manzaralı otoparkta toplanıyoruz arkadaşlar. şimdiden 6-7 kişiyiz gelmek isteyen olursa 05053038998 nolu telden ulaşabilir..:)

Uzun süredir buluşmalara gelemiyordum ancak önümüzdeki hafta bi çata-pata buluşma isterim :D

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Uzun süredir buluşmalara gelemiyordum ancak önümüzdeki hafta bi çata-pata buluşma isterim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt