Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW 2.Yıl Kutlamaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
autodrom un günlüğü 10 bin liraymış ama genede arayıp sormak lazım

Arkadaşlar ben bandirmada yaşiyorum eğer istanbul park ta yapilirsa katilim az olabilir.eğer körfez pist inde olursa bu hem istanbullu arkadaşlara hem diğer illere yakin olur ve katilim daha fazla olur kendi açimdan söylüyorum bende gelebilirim ve benim gibi düşünenler vardir sanirim.

Arkadaşlar ben bandirmada yaşiyorum eğer istanbul park ta yapilirsa katilim az olabilir.eğer körfez pist inde olursa bu hem istanbullu arkadaşlara hem diğer illere yakin olur ve katilim daha fazla olur kendi açimdan söylüyorum bende gelebilirim ve benim gibi düşünenler vardir sanirim.

abi, konu 8 aylık..

sayın SCW yöneticisi bazı konularınız neredeyse 1 yıllık ve bizde bunların tarihlerine bakmadan cevaplıyoruz sonra anlıyoruzki geçmişteki konuları cevaplamışız buda hoş olmuyor sayfalarınızı ve konularınızı güncellerseniz memnun kalır ve sitenin ciddiyetini anlarız. teşekkürler

bazı konular gözden kaçmış olabilir bizlerde bu işi amatörce işlerimizden ailelerimizden zaman buldukça yapıyoruz ilgine ve uyarına teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt