Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW üyelerinin sadece gerçek otomobillerimi var yoksa model arabalarıda varmı

e daha zaten başka bir modele gerek yok tek başına yeter zaten harika bir duruşu var o modeli canlısını görmüştüm ancak almadım benim modellerim çok karışık olmaya başladı artık:D

cidden bu işin sonu yok, bir ara çok heveslenmiştim ama sonra vazgeçtim
her dakika göz önünde olsun diye bilgisayarın yanına koydum bakıp bakıp iç çekinmekle yetiniyorum şimdilik:)

serhan dur abi masrafa sokma beni lcd nin altı zaten gözüme boş geliyor orayı dolduracak birşeyler arıyorum masraf çıkartma:)

görkem illa pahalılarını seçmek zorunda değilsin kardeşim. sahibinden.comda çok temiz ikinci eller var 50 - 60 liralara ben geçen 150 liraya 3 parça aldım. 1 tanesi ikinci el 2 tanesi sıfır kutularından ben çıakrdım.

bende bu ara model arabalara merak saldım,
beginner seviyede bi tane metal kit ibiza alıp yaptım..

Merhaba,

1/8 HPI Savage off road GP(benzinli) model ve 1/10 Kyosho RC model araçlarım var. Off road olanın üzerinde Kawasaki ATV kepi var. İstenirse farklı bir keple monster truck haline gelebiliyor. her ikiside nitro yakıtla çalışıyor. Çok zevkli olmakla birlikte biraz masraflı bir hobi.

Merhaba,

1/8 HPI Savage off road GP(benzinli) model ve 1/10 Kyosho RC model araçlarım var. Off road olanın üzerinde Kawasaki ATV kepi var. İstenirse farklı bir keple monster truck haline gelebiliyor. her ikiside nitro yakıtla çalışıyor. Çok zevkli olmakla birlikte biraz masraflı bir hobi.

bu benimkinden çok daha pahalı bir olay abi. yakıtı ayrı dert, yedek parçası ayrı dert allah kolaylı versin

Ben genelde hareket etmeyen, bi atraksiyonu olmayan şeyleri sevmediğim için Radyo kontrollü modellerle uğraşıyorum... Gerçi 2-3 yıldır elimi süremiyorum ama atölyede yatan modeller:
Hatırladıklarım; Savage 25 , FW05t , Panda , 2wd kyosho buggy .. :) bunların dışında hatırlamadığım birşeyler daha olması lazım :) 1 oda dolusu malzeme var..
En çok beğendiğim ise SALLEEN kepim :)
HPI7369-2.jpg

Geri
Üst Alt