Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scirocco mu o paraya fr mı

Kesinlikle FR derim, Scirocco bütçe meselesi tamamiyle..

Fr alacağım dediğim zamanda hemen anında o paraya scirocco al diyen insan sayısı o kadar fazla ki bunu scw ailesine danışmak istedim bana şu sebepten fr şu sevepten scirocco diyebilirsiniz örneğin yakıttan dolayı fr gibisinden.

Ben tek kapılı araçlardan çok haz etmiyorum. Çünkü aracın arka yolcu tarafı insanı çok boğuyor. Kapı yok. İnmek istediği zaman öndeki kişiye bağlı kalınıyor falan. Bir de Scirocco olması gerekenden çok geniş bir araç. İstanbul trafiğinde sıkıntı oluyor açıkçası. Bence 1.4 FR almanız daha mantıklı görünüyor. Ben olsam FR alırdım yani :) Ama @burakdemircan. ' ın da dediği gibi bu fiyatlara çıkıldığında BMW' nin az kullanılmış 3 kasalarına bakmak ve ömürlük ZF şanzıman keyfine varmak daha mantıklı...

valla sivasta cevre yolunda şaplakladığım audi a5, mercedes cla 180 ve audi a3 lerden sonra leon fr derim :) heleki bendeki style en full olanı. sen birde fr diyorsunki performansi parmak isirtir . Ben şahsen fr almadığıma pişman oldum. Satıcı arkadaş hızlı kullandığımı bildiği için fr modelimizi vermeyiz style
model ile sen burda beş yıl daha yaşarsın fr verirsek iki yıla
kalmaz ölürsün demişti :) haklıymış ;)

o paraya ikinci el bakıosanız sadece o iki şıkda kalmanıza gerek yok...para vermeyenler için akıl vermek kolay tabiki...ibiza cupra leon cupra golf gti A3 1 serisi A4 316 ve şuan aklıma gelmeyen bir sürü araba alınabilir siz ne istiosunuz onun kararını verin bırakın milleti

Geri
Üst Alt