Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şase sesi

Şase sesi deyince ilk aklıma arabanın iskeletinden bahsediyormuşsunuz gibi geldi ama yazıyı okuyunca yanlış anlamadıysam yine kısa devre, elektrik akım, kıvılcım atlama gibi ses olduğunu düşündüm :) Sigortadan gelmiş olabilir. Devam eden ya da elektrik sisteminde anormal davranışlar yaratan bir durum varsa elektrikçiye göstermeniz uygun olabilir diye düşünüyorum. Tabi forumda bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir

Geçmiş olsun. Benim ilk aracında öyle birşey olmuştu, onu sizinle paylasayim. Öncelikle aracı acilen elektrikçiye çekin. Bende cakmakliga takılı mp3 calardan müzik dinliyordum bir anda çatır çatır ses geldi onemsemedim, 5 dk sonra hafif duman geldi. Hemen sağa çektim ve kontağı kapattim. Çakmakigin elektrik bağlantı kablosu çıkmış ve şase yapmış o da sigorta attirmamis ve sparktan kablo yanmaya başlamıştı. Allahtan park ettiğim yer de elktrikci vardı ve hemen halletti. Araba 92 model civicti. Bence siz de ne olur ne olmaz. Bir baktirin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt