Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanayi Malı Sis farı

valla beyaz ıstıyorsan benımkılerı satabılırım sana dıyorum yada 4300-4500 kelvınlılerlede takas ederım ben sahsen sıkıldım:)

4300'e ilk 100 150 saat dayanabilcekmisin mert...colorshift yaşamadan önce 4300 ler bildiğin sarı yaniyo..colorshiftten sonra çok güzel bi renkte yaniyo..
ben sırf o sariliğa dayanamicağm için mercekli farlara 6000 aldım.

of o da doğru...en iyiisi 6000 e inmek sanırım...parklarla sislerime de doknmycam...sarı sarı yansın...

of o da doğru...en iyiisi 6000 e inmek sanırım...parklarla sislerime de doknmycam...sarı sarı yansın...

parklarimda 2 senedir mtec'in mavi ampullerini kullaniyorum..
parklar yanmadiğinda orada mavi ampul durmasi hoş gözükmüyor onda hem fikirim ama zaten park harici dişinda o ampulleri kimse yanmazken göremez çünkü iç ışıklandirmamın gece gündüz yanmasını sevdiğim için en azından mutlaka parklarim açik giderim, stoplarin da yanarken halini seviyorum onlarin da yanmasi iyi oluyor =)
bir de mtec'in mavi ampulleri 6000K xenon ile baya uyum sağliyor.
sisleri birak sarı kalsın.
ve mümkünse gereği haricinde yakma..
bir de şunu fark ettim ki cupra tamponda sisleri yakinca gündüz vakti bile göz kamaştirdiğindan sis ızgaralarının o güzel şekli belli olmuyor...sisler kapaliyken simsiyah kocaman hava girişleri varmış gibi duruyor ve baya hoş gözüküyor.

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:12 ----------

baya yararli bi foto buldum.
HID20kelvin.jpg

aynen ben de yeni farlara geçersem 6000 e dönmeyi düşünüyorum 8000lerden

ozan ztn sen şu sisleri çıkar satma bile direk çöpe at :) uzaktan bi ışık topu geliyomuş gibi duruyo abicim...arabanıza yazık etmeyin,sarı iidir daha orj durur....(kendi görüşüm tabi)

ozan ztn sen şu sisleri çıkar satma bile direk çöpe at :) uzaktan bi ışık topu geliyomuş gibi duruyo abicim...arabanıza yazık etmeyin,sarı iidir daha orj durur....(kendi görüşüm tabi)

walla zaten artık hiç açmıyorum sisleri, sarı olsa da farketmez artık.
bir süre sonra döncem sarıya ben de, sadece sisli hawada açarım bundan sonra.

sisler sarı daha iyi gerçekten tmm xenon olunca bütün oluyo ama şimdi bana lüzumsuz gelmeye başladı söktürcem :)

Geri
Üst Alt