• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Samsun'da özel servis önerisi

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Hocam bir de marspiyelde eziklik var. Cekme yaparak güzelce tamir edecek iyi bir kaporta ustasi var mi bildiğiniz

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeşim bir iki iyi kaportacı var öğrenip adını yazarım buradan

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Hocam merhaba kaportacı öğrenebildiniz mi

küçük yerler var büyük yerler var eğer ki iyi para dersen iyi iş çıkar büyük yere gitmen gerek.ama kabaca olsun dersen az para verirsin işin de olur ama fabrika çıkışı gibi olmaz.istersen bu konuda akrabalara falan sor yanlış yönlendirmiyim seni

hakan55

Kayıtlı Üye
İsim
hakan fidan
Nereden
Samsun
Araç
Leon 1.9 TDI Stylance
küçük yerler var büyük yerler var eğer ki iyi para dersen iyi iş çıkar büyük yere gitmen gerek.ama kabaca olsun dersen az para verirsin işin de olur ama fabrika çıkışı gibi olmaz.istersen bu konuda akrabalara falan sor yanlış yönlendirmiyim seni
Auto king e gittim on arka tampon sol camurluk sag marspiyel ve iki kapı eteği boyama 1250ye anlaştım

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Auto king e gittim on arka tampon sol camurluk sag marspiyel ve iki kapı eteği boyama 1250ye anlaştım

sanayide yaptırsan 700 800 civari çıkardı ama o servis kaliteli yapar.iyi kardeşim güzel seçim.gönlünce olur inşallah

RealSecure

Kayıtlı Üye
İsim
SERKAN ABACI
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
06 DL 5738
Atılım, Erimler vs gitme..biliyorsun wv ile ortak bakılıyor Uçak oto iyidir. Cengiz bey var orada
Merhaba,

Geçtiğimiz Perşembe günü Samsun'a giderken yolda aracımın EPC + Motor ışığı yandı. Aynı zamanda titreme de vardı. (daha önceki EPC hatalarında titreme olmuyordu ve stop edip bekledikten sonra düzeliyordu) Samsun'da usta arayışımda bu konu başlığına verdiğiniz cevaba istinaden Uçak Volkswagen servisine gittim. Cengiz Usta başka bir araç ile ilgileniyordu. Ali Usta ilgilendi, sorunu çözdük.

Nihayetinde tavsiyeniz için teşekkür ederim Engin Bey. Yolum ileriki tarihlerde tekrar Samsun'a düşer ve aracımda bir sorun olursa artık uğrayacağım 2nci bir servisim daha var. :)

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt