Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SABAH ÇALIŞIRKEN SORUN YARDIM

Koray.T

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR MERHABA KOLAY GELSİN SABAH ARACIMDA ÇALIŞIRKEN BANA GÖRE ÇOK BÜYÜK BİR SORUN YAŞADIM ÖNCELİKLİ ARACIM 1.6 TDİ DSG SABAH MARŞA BASTIM ARACIM ÇALIŞIYO GİBİ YAPTIM AMA ÇALIŞAMADI İKİNCE MARŞDA IKINARAK ALDI VE 10 - 15 SANİYE SİLKELEME VARDI ARACDA ÇALIŞIRKEN SONRADAN DÜZELDİ BİRAZ GAZA BASTIM ARACIM OTOPARKDA BU ARADA DIŞARDA DEĞİL OTOBANDA SPORT DA BİRAZ GAZ BASTIM PİSLİK FELAN VARDIR DİYE SIKIŞTIRDIM BIRAZ MANTIKLI HAREKETLERMİ ONLARIDA BİLMİYORUM AMA CANIMI SIKTI YAKITDAN YAPABİLİRMİ DİYE DÜŞÜNDÜM AMA SHELL DEN BAŞKA MAZOT KULLANMIYORUM SİZCE NE OLABILIR VEYA BAŞINA GELEN VARMI ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Bir daha yapmadi yapmaz insallah bakalim tsk ederim cvplariniz icin

İlk çalıştırmada elektrik tüketimi etkileyebilir marş almamayı ilk marş alırken her şeyi kapatmanızda fayda var klima lamba teyp vb gibi devamında hep shell mazot kullanıyorum demişsiniz ama her zaman aldığınız yer de n farklı bir yerden shell den aldıysanız mazotu farklı olabilir istasyon kalitesi açısından tank temizliği katkı malzemesi vb bunların hepsi etkiler birde garaj arabası demişsiniz araç kaç gündür yatıyor benim araçta garajda şirket aracı kullanmamdan dolayı ama her hafta bir kere olsun çalıştırır aracı ısıtan kadae dolaşırım öyle geri gelirim dizel araçlar narin araçtır sanılanın aksine bakmak korumak lazım bizde anlayış genelde dış güzellik araç alırız hemen boya koruma sorarız elleme ama demeyiz ya bir kitapçık okuyum aracımın özellikleri nedir ne yağı kullanmam lazım sigorta kutusu nerde nasıl değişir vb gibi konular hiç gelmez umarım bir daha yaşamazsanız üzücü bir durum

ARKADAŞLAR MERHABA KOLAY GELSİN SABAH ARACIMDA ÇALIŞIRKEN BANA GÖRE ÇOK BÜYÜK BİR SORUN YAŞADIM ÖNCELİKLİ ARACIM 1.6 TDİ DSG SABAH MARŞA BASTIM ARACIM ÇALIŞIYO GİBİ YAPTIM AMA ÇALIŞAMADI İKİNCE MARŞDA IKINARAK ALDI VE 10 - 15 SANİYE SİLKELEME VARDI ARACDA ÇALIŞIRKEN SONRADAN DÜZELDİ BİRAZ GAZA BASTIM ARACIM OTOPARKDA BU ARADA DIŞARDA DEĞİL OTOBANDA SPORT DA BİRAZ GAZ BASTIM PİSLİK FELAN VARDIR DİYE SIKIŞTIRDIM BIRAZ MANTIKLI HAREKETLERMİ ONLARIDA BİLMİYORUM AMA CANIMI SIKTI YAKITDAN YAPABİLİRMİ DİYE DÜŞÜNDÜM AMA SHELL DEN BAŞKA MAZOT KULLANMIYORUM SİZCE NE OLABILIR VEYA BAŞINA GELEN VARMI ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
akü zayıflamış olabilir ölçtürün...bir kutu liquı moly dizel katkısı atın motorunuz kendine gelsin bi :)
shell kell opet farketmez...butun mazotlar temizdir..sonucta hepsi mazot filtresinden geciyor..bu algı yanlıştır...katkısı vardır ona bişi diyemem.receteniz aşağıda koyun sonra bana dua edin :) (bir kere mahsus)
Liqui Moly Pro - Line Dizel Sistem Temizleyici Fiyatı

Geri
Üst Alt