Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Saat gösterimi

yazilimda degisebilir belki saat ozellikte olacagini sanmiyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.5" ekran için aşağıdaki cihaz modeline sahibim. Dosyalara ispanyadan ulaştım. güncelleme yapabilmek için belirli sıralamalar var. Onun dışında bir sıra izlerseniz cihaz pert olabiliyor. Şu anda en son versiyon olan 0346 yüklü. Cihazın kapanma açılma sorunu giderildi. Radyoların logolarını otomatik olarak alıyor. Menü hızı daha iyi.
Seatın kendi sitesinde vermiş olduğu güncelleme sadece Bluetooth için olan güncelleme.
5QA035824
H24
245

Multimedya yazılım güncelleme dosyaları Seat'ın kendi sitesinde mevcut. Emin olmamak ile birlikte, sanırım servise ihtiyaç duymadan Bluetooth bağlantısı ile yapılabiliyor. Aynı şekilde aracın Bluetooth uyumlu telefon listesi de mevcut. Bu link yardımcı olabilir:
Yazılım Güncelleme Dosyaları | SEAT

Yazılımı sd karta indirdim fakat araca taktığımda işlem yapmadı.
Bugün 30bin bakımına veriyorum bakalım serviste güncelleme yapacaklarmı
Servis sonunda yazacam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

6.5" ekran için aşağıdaki cihaz modeline sahibim. Dosyalara ispanyadan ulaştım. güncelleme yapabilmek için belirli sıralamalar var. Onun dışında bir sıra izlerseniz cihaz pert olabiliyor. Şu anda en son versiyon olan 0346 yüklü. Cihazın kapanma açılma sorunu giderildi. Radyoların logolarını otomatik olarak alıyor. Menü hızı daha iyi.
Seatın kendi sitesinde vermiş olduğu güncelleme sadece Bluetooth için olan güncelleme.
5QA035824
H24
245
Aynı koda ve mediaya sahibim acaba güncelleme dosyaları ile ufak bir anlatım yaparmısınız hem forumda kullanan arkadaşlarda faydalanmış olur

Arkadaşlar ben servis ile görüştüm her aracın güncellemesi oluyormuş belirli zamanlarda ve güncelleme durumunda servis tarafından çağrılma oluyormuş saat güncellemesi ve aracın tüm güncellemeri ile ilgili şuan için beklememizi söylediler ilgilenenler arkadaşlar için umarım açıklayıcı olmultur keyifli forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende 2017 model İbiza 1.2 Style plus+plus var 6.5 ekran değişik saat göstergeleri mevcut sağa sola kaydırarak bunlardan herhangi birini seçebiliyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt