Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ Sis Farlarıma Elektrik gitmiyor

Aynen Volkan'ın dediği gibi yapacaksın o zaman deneyeceksin.. Araban garantili ise xenonları sök hemen orjinalini tak :D

Araç kaç model. Bahse konu arıza daha çok ecu kilitlenmesine benziyor yada yanmasına. Eğer araç makyajlı kasa yeni leon ise hemen xenonların söktür zira dönüşe duyarlı sis olduğundan direksiyondaki açı sensörü sebebi ile ecu yü kilitleyebiliyor ya da yakıyor. Ecu nun fiyatı ise 553 tl civarı. İşçilikleri ile sanırım 600 tl yi geçer.

Ben size bir elektrikçi tavsiye edeyim, sorununuza kesin çözüm bulacaktır. Ve parça konusunda da yardımcı olabilir. Bazen 600TL'lik parçalara 10TL'lik çözümler üretebiliyor. Kendisini, sileceği bozulmuş bir Subaru STI'a, 10TL'lik Şahin sileceği beyni takarken görmüştüm. Servisten 4 basamaklı fiyatlar istemişler. Eğer yardım isterseniz özel mesaj yoluyla irtabata geçebilirsiniz.

evet sislerin yerini değiştir hala yanmıyosa sorun vardır hele sağda yanmayan solda yanarsa yani..velakin xenon bozulmuş da olabilir çıkabiliyo bozuk mallar bazen..

Gökhan sislerin yerini felan degiştirmene gerek yok, makyajlı kasalarda boyle bi problem var sislerin dönüşe duyarlı oldugunda olabilir, benimde ecu yu kitlemişti. Bence bir an önce söktür sislerdeki xenonları. 1-2 ay böyle kullanıcaz artık bi çözüm bulunana kadar

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

ayrıca benimde sağ yanmıyodu :)

vlla bilmiyorum napıcaz bakalm

---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

olaya çözüm getirbilcek bi konuşma yapcak bilgisi olan yokmu :)

Geri
Üst Alt