Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ kapı kildi 2006 leon

Memoli1903

Kayıtlı Üye
2006 leonum var
Kumandaya bastığımda bütün kapılar açılıyor sağ kapı hariç ve ses geliyor tık diye açılma sesi.Daha öncede olmuştu ama geri düzeldi neyden olur bu sorun

2006 leonum var
Kumandaya bastığımda bütün kapılar açılıyor sağ kapı hariç ve ses geliyor tık diye açılma sesi.Daha öncede olmuştu ama geri düzeldi neyden olur bu sorun

Kilit içinde tırnak atmıyordur muhtemel kilitciye götürün içini açıp temizlesin sorun kalmaz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

2006 leonum var

Hocam aynı sorun benim aracımda da sol ön kapıda vardı. Bugün açtım youtube da bir Video var kilidin arka kısmının Vidalarını söküp hafif ayırıp içine wd40 yağ sıkın diye tarif ediyor. Onu uyguladım düzeldi. Şu An sorunsuz kullanıyorum. Eliniz biraz yatkınsa kendiniz bile yapabilirsiniz. Tabi cesaret edemem derseniz Size kilitçi yolu gözüküyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yatkın hocamdı sağolsun video linkini atma imkanını var mı ?

Geri
Üst Alt