Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ ön tekerlekten gelen ses

atillayalcin

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,

Bir süredir işlerim yoğunluğu nedeniyle forumda yoktum. Ancak vakit bulabildim. Bir sorunum var. Şöyle ki ;

Çukurlardan geçerken sağ ön tekerlekten bir ses geliyor. 2 demir birbirine vurduğunda çınn diye bir ses çıkar ya, aynı o şekilde bir ses. Ne olabilir sizce ?

Teşekkürler...

Selam arkadaşlar,

Bir süredir işlerim yoğunluğu nedeniyle forumda yoktum. Ancak vakit bulabildim. Bir sorunum var. Şöyle ki ;

Çukurlardan geçerken sağ ön tekerlekten bir ses geliyor. 2 demir birbirine vurduğunda çınn diye bir ses çıkar ya, aynı o şekilde bir ses. Ne olabilir sizce ?

Teşekkürler...

Geçmiş olsun uğultu var mı peki normal giderken rulmandan yapabilir üst amortisör kule bağlantısı olabilir baktırmak lazım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Normal düz yolda giderken herhangi bir sıkıntı olmuyor. Sanayi yolu gözüktü

Seyir halinde ses gelmiyor ise cukur ve lakalardan gecerken ses geliyorsa muhtemelen sesin salincak burcundan gelecegini dusunuyorum. Ustanizla paylasmanizda fayda var.

Selam arkadaşlar,

Teşekkürler...

Abi benimde sağ arka tekerden geliyordu bugün yaptırdım disklerin arkasında tozluk gibi koruyucu bi metal var ona bir iki vurup düzeltti ses ordan geliyormuş şimdi herhangi bir sorun yok endişelenme 10 dk da sorun çözülüyor hayırlı akşamlar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt