• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sağ ön tekerlekten gelen ses

atillayalcin

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,

Bir süredir işlerim yoğunluğu nedeniyle forumda yoktum. Ancak vakit bulabildim. Bir sorunum var. Şöyle ki ;

Çukurlardan geçerken sağ ön tekerlekten bir ses geliyor. 2 demir birbirine vurduğunda çınn diye bir ses çıkar ya, aynı o şekilde bir ses. Ne olabilir sizce ?

Teşekkürler...

memet_one

VİP Üye
Administrator
Selam arkadaşlar,

Bir süredir işlerim yoğunluğu nedeniyle forumda yoktum. Ancak vakit bulabildim. Bir sorunum var. Şöyle ki ;

Çukurlardan geçerken sağ ön tekerlekten bir ses geliyor. 2 demir birbirine vurduğunda çınn diye bir ses çıkar ya, aynı o şekilde bir ses. Ne olabilir sizce ?

Teşekkürler...
Geçmiş olsun uğultu var mı peki normal giderken rulmandan yapabilir üst amortisör kule bağlantısı olabilir baktırmak lazım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

atillayalcin

Kayıtlı Üye
Normal düz yolda giderken herhangi bir sıkıntı olmuyor. Sanayi yolu gözüktü

la1ent

Kayıtlı Üye
Seyir halinde ses gelmiyor ise cukur ve lakalardan gecerken ses geliyorsa muhtemelen sesin salincak burcundan gelecegini dusunuyorum. Ustanizla paylasmanizda fayda var.

OzenKara7

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,

Teşekkürler...
Abi benimde sağ arka tekerden geliyordu bugün yaptırdım disklerin arkasında tozluk gibi koruyucu bi metal var ona bir iki vurup düzeltti ses ordan geliyormuş şimdi herhangi bir sorun yok endişelenme 10 dk da sorun çözülüyor hayırlı akşamlar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Üst Alt