Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S.A kan lazım

herkese çok tesekkurlerimi sunuyorum blgsayar klavye bozuldu o yuzden kusura bakmayın bazı harfler nokta enter yok cezmi abi ayrıca tesekkr ederım bu sabah off road dan aradılar çok sagolun cok tesekkurler

abı cok gecmıs olsun acıl sıfalar bende bı kac yere yayıyorum ınsallah bulunur

o acıklamanı da dıkkate almıyorum

arkadaşlar ilgi ve alakanıza ço teşekkür ederim..
gerçekten dostları gördüm sayenizde kan verebilecek 4 arkadaş buldum..
bugün konuştuğumda ilk etap kanın bulunduğu..ama ne olur bilinmez tabi ameliyat yarın..
bu arkadaşlar da bana biz tetikteyiz ne zaman istersen deyip gönlümüzü rahatlattık...
ameliyat olacak olan kardeşimiz 15 yaşında ve eniştemin yeğeni.
kan ayrıştırılacak dedim..tabi tıbbi olarak bilmediğimden kanın beyazı lazımmış galiba akyuvarlardır..

tekrar çok teşekkürler...
sizleri çok seviyorum

Tekrardan acil şifalar,umarım bir an önce sağlığına kavuşur..

Alınan kanlar farklı ürünlere ayrıştırılıp ihtiyaca göre kullanılıyor. Kütahyada olduğumdan orada yardımcı olamıyorum ama kızılaya gittinizmi? bildiğim kadarı ile oradaki istasyon kana kan çalışıyor yani siz a+ veriyorsunuz size 0+ veriyor.

ayrıca çok geçmiş olsun

Abi haber alabilir miyiz?
Acil şifalar...
Geçmiş olsun inşallah...

evet öncelikle özürlerimi iletiyorum çoktandır siteye girmiyorum..
ve bir anda siteye girdim..çünkü çıkarı var diyeceksiniz...
ama mesele hayati..ürünümü satarken bile konu açmadım..

şimdi kan lazım oldu o yüzden..

bir akrabamız ameliyat olacak perşembe günü
0+ kan'a ihtiyaç duyuyoruz ameliyat esnasında değil öncesinde verilmesi lazım kanın ayrıştırlıması için..
eğer uygun olan varsa çok sevinirim..
oruç tutanlardan bünyesi kuvvetli olanlar da iftardan sonra verebilirler kendilerini iyi hissederlerse...

ataşehir acıbadem hastanesi..
bana ulaşırsanız ben size yönlendireceğim..

teşekkürler[/QUOTE

varol abi allah acil şifalar versin kan grubum maalesef uymuyo annemin ki uyuyo ama il olan Aksaray dayız yani bayağı uzağız ne yazıkki

Geri
Üst Alt