Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızın tercıhınız ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaslar ınsıgnıa gercekten basarılı bır arac opel saglam arac yapar bıraz pahalı satarlar bırde alfa romeo ve cıtroen c5 i kullanmadan kımsenın kotulemesını ıstemıyorum aracları kullanın gercekten basarılı araclar gercekten guzeller alfa dıs tasarımı ve motoruyla cok ıyı saglamlıga gelınce bu tamamen kullanıcının ılgısı ıle alakalı 9,5 yıl sahın kullandık sattıgımızda bır noktasında bıle pas yoktu gorenler aracın normal yasından bes yas yukarısını soyluyorlardı vw grup aracları bır ıkı yılda hurdaya cevıren sahıslarda bılıyorum sen aracına nasıl bakarsan aracında sana oyle bakar bu katogorıde karsılastırılamayacak bır arac varsa oda toyota avensıstır dıgerlerı her turlu bırbırı ıle karsılaştırılabılır

Mehmet abi bence Insignia'yı düşün derim.1.6 16v toledodan sonra 1.6 180hp insignia sana çok çok tatminkar gelecektir.Ayrıca 180hp gücüne 1.6 vergi diliminde ulaşmak da ayrı bir güzellik :)

Mehmet abi bence Insignia'yı düşün derim.1.6 16v toledodan sonra 1.6 180hp insignia sana çok çok tatminkar gelecektir.Ayrıca 180hp gücüne 1.6 vergi diliminde ulaşmak da ayrı bir güzellik :)

ınsıgnıayı pusuya yattım beklıyorum uygun fıyata ıkıncı el olarak alıcam ama sadece bıraz beklemek gerekıyor bende bu arada arastırma yapıyorum

o zaman senin arabaya talibim:)

tlfda ozellıkle sana soylemıstım abı arac yabancıya gıtsın ıstemıyorum.Benım iş kesınleşsın arac senındır cezmı abı

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

3,20d dızel dıyen arkadaslara ozellıkle bırsey soylemek ıstıyorum uzun yolda 3,20d benım 1,6 dan kendını kurtaramıyor gecemıyorum ama kıcındanayrılmıyorum gorundugu gıbı sekıl guzel ama o kadar ıyı gıden bır arac degıl kullanıcılarındanda aynı sekılde yorumlar aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt