Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızın tercıhınız ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanamı saygı duyacam beni yalancılıkla suçlayan adamlara saygı duymak gibi kötü huylarım yoktur.

okumadan millete hakaret edemezsin edersende saygıyı ancak rüyanda görürsün.
. orada şartlar yazıyor. adana çıkışı otoban diye bu yeterli düzlük demektir.

bu yüzden sen iftiralarını kendine sakla.
Size yalancı demedim uydurmayın. Bahsettiğiniz olayın bana "hayal" gibi gözüktüğünü söyledim. Önce tanımadığınız insanlara nasıl hitap etmek gerektiğini öğrenin. Her konuyu kişisel örneklerinizle boğup çarpıtmak tek yaptığınız. Bunları da genellemeye tabi tutmak.

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

Ayberk Yazgan,Yunus Emre ŞİMŞEK kardeşlerim...her konuda birbirinizle zıtlaşıp ya konunun kilitlenmesine yada hepten silinmesine sebep oluyorsunuz veya forumdaki diğer üyelerimizin huzurunu kaçırıyorsunuz,birbirinize hakaret etmeden neden aslanlar gibi tartışamıyorsunuz?bizlerde burada sizin o güzel yorumlarınızı okuyalım.neden?
Ben kimseye hakaret etmiyorum Cezmi Abi. Bunu kimsede gösteremez. Konu altında yorumda bulunuyorum. Bana yanlış gelen şeyler hakkında yorumda bulunduğum zaman insanlar bunu kişiselleştiriyorsa ben ne yapayım. Sen iste hiç yorum yazmayayım?

cezmı abıye kulak verın ınsanlar konudan soguyor

beyler burada ben olduğum sürece sen ben asla olmayacaktır sadece SCW ve hepimiz varız...ben demedim sen şunu dedin diye yazıldımı bunun sonu hiç gelmez...ayrıca sen iste hiç yazmim diyorsun,benim senin için ne düşündüğümü sen benden daha iyi biliyorsun

beyler burada ben olduğum sürece sen ben asla olmayacaktır sadece SCW ve hepimiz varız...ben demedim sen şunu dedin diye yazıldımı bunun sonu hiç gelmez...ayrıca sen iste hiç yazmim diyorsun,benim senin için ne düşündüğümü sen benden daha iyi biliyorsun

Tamam Cezmi Abi haklısın. Kusura bakma.

ben sizlerin tartışmalarınızı zevkle okuyorum yeterki birbirimizi kırmayalım gerisi inanın boş hemde kocaman boş.

Alfa 159...o inanılmaz kırmızı italyan deri koltuklar ve kırmızı sportif göstergeler....

alfa 159 otomobil şerite sığmıyo sanki..

yeni avnesisin dizaynı çok kötü. diğerlerinin arasında öne çıkan araç tsi passat.

clio varken dikiz aynamda yağmurda sollamaya çıkan Alfa 159un o koskoca sinyallerinin hayal meyal yanıp sönerken yanımdan süzülüp geçmesine iç geçirdiğimi hatırladım nedense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt