Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır leonun trafik setinde yangın tüpü var mı yok mu, paspaslar halı mı plastik mi?

Geçen hafta gidip gördüm yeni Leon'u... Çok hoşuma gitti... Gördüğüm modelde paspaslar halı idi ama yangın tüpünü sormak aklıma gelmedi açıkçası... Nakitte olsa 48.700 taksitli olsa da 48700 dedi eleman... Nasıl bir pazarlık tatktiği yapmalıyım sizce... Kar marjları ne bunların gerçekten dedikleri gibi çok cüz i mi acaba yoksa bizi mi yiyorlar... bir akıl verin bana...

tüp yok evet ama benim kaucuk paspasta leon yazıyor

çok iyi fiyat almışsınız fr ise ..
Geçen hafta gidip gördüm yeni Leon'u... Çok hoşuma gitti... Gördüğüm modelde paspaslar halı idi ama yangın tüpünü sormak aklıma gelmedi açıkçası... Nakitte olsa 48.700 taksitli olsa da 48700 dedi eleman... Nasıl bir pazarlık tatktiği yapmalıyım sizce... Kar marjları ne bunların gerçekten dedikleri gibi çok cüz i mi acaba yoksa bizi mi yiyorlar... bir akıl verin bana...

fr ise fiyat iyi zira trafik işlerini ve mtv yi ben hallettim 600 e ve arabayı da 48050 ye aldım he bu arada o elliyi de istediler ısrarla demek ki kar marjları gerçekten düşük ben öyle anladım... bu arada aracın sıfırı 49900 iken 50400 oldu bilginize...bi de paspasta seat yazıyormuş ben de baktım...

Geri
Üst Alt