Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıfır ibiza cupra 3000 bin tl indirim !!!

Seat ibizalarda yaz kampanyası dolayisiyla 2800 tl indirim yaptık dese yine aynı olumsuz tepkiler verilecek miydi acaba?? Ya da bir gün boyunca fiyatlar güncelleniyor yazısı olsa sitede ve sonra pat diye fiyatlar düşse nolurdu?

Bunlar araç satışını hızlandırmak, ellerindeki stoğu nakde çevirmek için yapılan pazarlama hamleleri. Ben yanlış bı durum görmüyorum ortada.

kampanya iyi güzelde bu sistem hangi numunenin aklına geliyorda böle saçma sapan bi indirim yapıolar :D zafa :D sen nie bukadar bozuluosun kardeşim herkes istediği arabayı istediği yerden alır sen istemezmiydin 2800 tl indirimli almayı :D

Kampanya yapmaktan doğal ne varki,dün mercedesi alırken bende kampanyadan yararlandım ilk 6 ay ödeme yok,ödeme sadece 125 tl aylık ilk 6 ay (bildigin 125 tl),sonra balon ödeme vs vs,adamlar güzel kampanya yapmışlar,yani bela falan okumak nedir anlamadım safa kardeşim,bence artık sen şu arabanı sat sende kurtul bizde kurtulalım,senin kadar arabasına ve markasınada hakaretler yağdıran kimse yok kardeşim forumumuzda:)

Geri
Üst Alt