Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SİS Farı Çerçevesi(Bakalit)

jesusbackagain

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar, Hayırlı Cumalar,

Aracımda FR ön tampon mevcut yaklaşık 1 senedir kullanıyorum aracımı çok memnunum fakat sol sis farı içeriden buğu yaptı terleme yapıyor ve çok çirkin bir görüntü oluşturuyor. Niyetim sis farlarını komple iptal edip yerine cupra tamponlardaki Bakalitlerden takmak fakat nereden bulurum nasıl temin ederim bilmiyorum servisi aradım korkunç paralar istiyorlar 2 parça plastiğe .

Elinde olup kullanmayan ya da sıkılan satmak isteyen var ise görüşmek isterim,

Birde nacizane FR tampona uyarmı bu kapa19338klar ekstra bir malzeme almamıza gerek varmıdır,

Şimdiden teşekkürler, İyi Günler.

Bu kapaktan bulmanız imkansıza yakın gibi. Onun yerine sis farınızı temizletip yeniden kapatın derim. (Tamir ettirin yani)

Evet problemim tam olarak bu bu durumu nasıl düzeltebilirim, far yanıyor fakat kapalıyken inanılmaz çirkin görünüyor bir şekilde düzeltmem lazım bunu tüm fikirlere açığım arkadaşlar. Yardım plsss19340

Arkadaşlar merhaba herkese iyi forumlar, Hayırlı Cumalar,

Aracımda FR ön tampon mevcut yaklaşık 1 senedir kullanıyorum aracımı çok memnunum fakat sol sis farı içeriden buğu yaptı terleme yapıyor ve çok çirkin bir görüntü oluşturuyor. Niyetim sis farlarını komple iptal edip yerine cupra tamponlardaki Bakalitlerden takmak fakat nereden bulurum nasıl temin ederim bilmiyorum servisi aradım korkunç paralar istiyorlar 2 parça plastiğe .

Elinde olup kullanmayan ya da sıkılan satmak isteyen var ise görüşmek isterim,

Birde nacizane FR tampona uyarmı bu kapaEkli dosyayı görüntüle 19338klar ekstra bir malzeme almamıza gerek varmıdır,

Şimdiden teşekkürler, İyi Günler.

Bunlardan bende vardı ama satmıştım servis ile görüşeyim şuan da fiyatı nedir diye

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Evet problemim tam olarak bu bu durumu nasıl düzeltebilirim, far yanıyor fakat kapalıyken inanılmaz çirkin görünüyor bir şekilde düzeltmem lazım bunu tüm fikirlere açığım arkadaşlar. Yardım plsssEkli dosyayı görüntüle 19340
Söküp silikon sikarsaniz cam etrafına su alabilecek yerlerine problemimiz kalmaz ben de söküp temizlemistim cam gibi oldu ibizada bı arada komple silikon basicam sağlam olsun iyi günler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Söküp silikon sikarsaniz cam etrafına su alabilecek yerlerine problemimiz kalmaz ben de söküp temizlemistim cam gibi oldu ibizada bı arada komple silikon basicam sağlam olsun iyi günler

Pazartesi günü deneyeceğim, komple tampon söküleceği için biraz zaman isteyecek lift üstünde daha rahat olur, umarım işe yarar

Geri
Üst Alt