Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ruhsatsız Seat Kalmasın

Bu konuyu ortaya attığım için rahatsız oldum onlar bizim maddi olarak katkıda bulunmamızı istemıyor
burda bizlere kibarlık yapılıyor düşünceli olarak davranıyorlar tamam eywallah istediğimiz şeyler
bana göre ciddi rakamlar bunuda yönetimin yalnız başına karşılamasına ben karşıyım bakalım insanların durumu varmı
müsaitlermi ? onların bizi düşündüğü kadar en az bizde onları düşünmeliyiz haksızmıyım ??

düşünceler beni çok duyulandırıyor zaten olduğundanda duygusalım bu aralar..bizim hiç bi acelemiz yok tek tek hepsini yaptırırız zamanımız çok biraz düzeleyim yapacak iş çok halledicez hepsini sizlerle birlikte yeterki birlik ve beraberliğimiz bozulmasın

düşünceler beni çok duyulandırıyor zaten olduğundanda duygusalım bu aralar..bizim hiç bi acelemiz yok tek tek hepsini yaptırırız zamanımız çok biraz düzeleyim yapacak iş çok halledicez hepsini sizlerle birlikte yeterki birlik ve beraberliğimiz bozulmasın

izindeyiz cezmi abi inş en kısa sürede eskisinden iyi olursun.

abı aslında hepimizin istediği çorbada bizimde tuzumuz olsun yapılan şey neticede bizim için yapılıyor
ve bunu hepbirlikte yapmak daha güzel olur diye yardımcı olmak istedik.. yine hepimiz bunun arkasındayız..
sen iyi ol yeter biz isteklerimizi ertelesekte olur..

senin saglıgın daha onemlı bızım ıcın cezmi abi yeterkı sen iyi ol.ama bızede ızın ver bayadır ıstedıgımız bu ürünleri kendi ımkanlarımızla hep beraber yaptıralım.uzadıkça uzuyor zaman ama sonuç yok.ve birde herkesde bir hayal kırıklıgı havası var çünkü ortaya atılan bu tarz istekler amacına ulaşamadı ve buda hüsran buda olmadı felan yazdı.bu konu benı üzdü kounşuyoruz ama birşey yapamıyoruz :(

Benim şahsi fikrim bu konuyu daha fazla konuşup yönetimide üzmeyelim. Olurda fikirleri değişirse biz her zaman üstümüze düşeni yapmaya hazırız...

Geri
Üst Alt