Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RS Tuning Aero Tampon Taktıran var mı?

Bende ps den sipariş verdim uygulama sonrası fotoğraf atarım egzoz sağ sol tek çıkışa dönecek ama egzoz sistemini bozmak istemiyorum nasıl ayarlayacağım bir fikrim yok :)

Bende ps den sipariş verdim uygulama sonrası fotoğraf atarım egzoz sağ sol tek çıkışa dönecek ama egzoz sistemini bozmak istemiyorum nasıl ayarlayacağım bir fikrim yok :)

Bende yaptırmak istiyorum kardeşim ama dediğin gibi eksozu bozmak istemiyorum ancak tek çıkış sağ sol yapmak istersek eksozun sağ taraftan açılması gerekiyor ama hiç yaptırmaya gönlüm yok soldaki çift çıkışın birini sağa gönderme şansım olurmu onuda bilmiyorum yaparsan bir foto at sana zahmet

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Egsozcuya giderek bir boru yardımı ile yaptırın yada son susturucuyu spor çift çıkışlı alın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bu dediğin benimde aklıma geldi ancak egsozcu sağlıklı olmaz dedi muhtemelen spor susturucu takdıracağım oda son susturucu iptali ile aslında aynı işlem oluyor tek farkı muayeneden geçebiliyorsun sanırım

Ekli dosyayı görüntüle 17714
Arkadaşlar bu resimde aero tamponu taktıran arkadaşlar varmı plastik olanı nasıl kaliteli bir ürün mü acaba ? Birde eksoz ucunun abartı durmasını istemiyorum çap olarak kaç mm olsa uygun olur ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kardeşim çok taktıran var arkadaşlardan tavsiye ederim eksoz uclarıda 90-100 lük taktırırsan çok iyi duruyor

EDS’LER BENİ İYİ TANIR...

Bende taktırmak istiyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar rs servisden aldığım tamponu taktırırken stopun altında çamurlukla tamponın birleştiği tam köşe kısım çatladı. Hani kırılmazdı bu tampon? Taktırdıgım yer macunla falan kapatırız dedi. Sizce macunla düzelir mi?

4325daf610ee86d3cc6750be9b2be541.jpg
35602e34e4de8ad1bc59470b747b433b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benımkısı sorunsuz takıldı fiberden yapılma cok kalıtelı bısey gıbı durmuyor ama guzel oldu

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt