Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Roll konularının ve videolarının yasaklanması..

konuyu tam bılmedıgım ıcın soruyorum yonetımden bırısımı rahatsız olup yasakladı yoksa uylerden bole bı talep mı var?

1-) İlk sayfada " Zengin Çocuğu " cümlesini geçirip yorum yapan arkadaşa neden bu kadar yükleniyorsunuz? Ben hiç sanmıyorum ki art niyetli söylesin bunu. Tabir-i caizse olarak bu cümleyi kurduğuna inanıyorum. Sanırım anlatmak istediği şey; babasının parasıyla alınan malı, bir başkasıyla kıyaslayıp yok benim arabam seninkinden daha lüks, yok benim arabam senin arabanı yer bitirir, bizim paramız var istediğimiz arabayı alırız yada buna benzer bu tarz böbürlenen evlatlar için kullandığına inanıyorum.

2-) Roll videoların koyulması hakkındaki düşüncem ise yasaklanacak bir şey yok. Dileyen herkez istediği videoyu paylaşabilirler kanaatindeyim. Fakat; tehlikeli makaslar, trafiği altüst edici video görüntüleri, caddelerde kapışmalar vs bu tarz kendi içimizde yapılan yarışlar denemeler kesinlikle yasak.

3-) Foruma Media sistem entegre edeceğim nasipse, tüm videoları orada paylaşıp yorumlayabileceğiz. Forumdan uzak tutacağım bu tarz şeyleri. Aynı youtube tarzı foruma özellik katacağım oradan artık paylaşacağız bunları.

Neden alındığını biliyorum. Yalnız zaten o tür durumları engellicek kurallar var. Bu yasak gereksiz geliyor..

demekki kurallar yetersiz kalıyorki yasaklar geliyor.ayrıca senin bu kurduğun cümlelerde bana gereksiz gelmeye başladı...bi yasakta sanamı lazım yoksa :D

konuyu tam bılmedıgım ıcın soruyorum yonetımden bırısımı rahatsız olup yasakladı yoksa uylerden bole bı talep mı var?

Bildiğim kadarıyla üyelerden bir şikayet gelmedi..

demekki kurallar yetersiz kalıyorki yasaklar geliyor.ayrıca senin bu kurduğun cümlelerde bana gereksiz gelmeye başladı...bi yasakta sanamı lazım yoksa :D

Kurallar yetersiz diye birşey yok. İnsanların birbirine nasıl davranması gerektiği konusunda sayısızca kural zaten var. Kurallar olmasa bile insanlar birbirine iyi davranmak zorunda..

1-) İlk sayfada " Zengin Çocuğu " cümlesini geçirip yorum yapan arkadaşa neden bu kadar yükleniyorsunuz? Ben hiç sanmıyorum ki art niyetli söylesin bunu. Tabir-i caizse olarak bu cümleyi kurduğuna inanıyorum. Sanırım anlatmak istediği şey; babasının parasıyla alınan malı, bir başkasıyla kıyaslayıp yok benim arabam seninkinden daha lüks, yok benim arabam senin arabanı yer bitirir, bizim paramız var istediğimiz arabayı alırız yada buna benzer bu tarz böbürlenen evlatlar için kullandığına inanıyorum.

2-) Roll videoların koyulması hakkındaki düşüncem ise yasaklanacak bir şey yok. Dileyen herkez istediği videoyu paylaşabilirler kanaatindeyim. Fakat; tehlikeli makaslar, trafiği altüst edici video görüntüleri, caddelerde kapışmalar vs bu tarz kendi içimizde yapılan yarışlar denemeler kesinlikle yasak.

3-) Foruma Media sistem entegre edeceğim nasipse, tüm videoları orada paylaşıp yorumlayabileceğiz. Forumdan uzak tutacağım bu tarz şeyleri. Aynı youtube tarzı foruma özellik katacağım oradan artık paylaşacağız bunları.

1.ci Maddeye olanak vermeme rağmen katılmıyor, 2.ci maddeye kesinlikle katılıyor, 3.cü maddeyle ilgili teşekkürlerimi sunuyorum :D:D

abi zamanında barbaros bulvarındada rollingler yapılıyodu şimdi sesler kesildi gece hiç ses gelmiyo artık :D

roll ü makasla karıştıran da var tanımadığın insanlada yapmıcaksın bunu 1 ay önce 1.6 leonla denemiştik adamı çok rahat bir şekilde geçtim ve gazı bıraktım ardından 3 kez daha denettirdi sonuncuda ben gazı bıraktıktan sonra hızını alamadı ilerdeki trafikte makaslara başladı bana şekil yaptı :D bunun için hırs yapmıcak uyuz olmıcak bir sürücü ve komple boş bir yol lazım bu şekilde videoyu izleyenleride tehlikeye yönelttiğini düşünmüyorum

Geri
Üst Alt