Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD 510 talebim geri çevrildi - Cordoba 2008

ygtblt

Kayıtlı Üye
Mehabalar;

2008 Cordoba aracıma Ankara'da bir ustaya RCD 510 montajı için görüştüm fakat yapama-cağını uyumlu olmadığını söyledi , yapan ve yaptıran arkadaşlar paylaşım yapabilirler mi acaba ?

vw-rcd-510_2.jpg

bdb7cedd83212fa70c0b102c72ab2fda.jpg

Resimler temsilidir ,

Mehabalar;

2008 Cordoba aracıma Ankara'da bir ustaya RCD 510 montajı için görüştüm fakat yapama-cağını uyumlu olmadığını söyledi , yapan ve yaptıran arkadaşlar paylaşım yapabilirler mi acaba ?

vw-rcd-510_2.jpg

bdb7cedd83212fa70c0b102c72ab2fda.jpg

Resimler temsilidir ,

Zaten olmaz RCD 510 2009 üzeri araçlarda tam anlamıyla çalışıyor diye biliyorum
Siz araca uygun android tabanlı iyi bir multimedya bakın ve kenar çerçeve bulmanız gerekecek

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Zaten olmaz RCD 510 2009 üzeri araçlarda tam anlamıyla çalışıyor diye biliyorum
Siz araca uygun android tabanlı iyi bir multimedya bakın ve kenar çerçeve bulmanız gerekecek

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Peki orjinalliği bozulmadan bir teyp taktırmak istiyorum aslında direksiyon özellikleri vs özellikli bir teyp isitoyurm ama abes te durmasın rcd 310 gibi mesela

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt