Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RC ucak hemde kargo tipi =) Büyüklüğe Dikkat!!!

Yanlız bunun için ciddi ciddi uçak ehliyeti lazım birisinin üstüne düşse öldürür hatta hapse bile düşülebilir sakat iş :D

Gercekten ehliyet gerektiren bişi olması gerek =)

zor bi meziyet

Şu aralar bende acayip merak sardım bunlara :) uçak mı araba mı arada kaldım uçak zormuş düşürdün mü gitti :) ne kadar bütçe gerekiyo ki acaba

eğer fake değilse gerçekten süper.. bizim mühendisler 2 yılda zor indirdiler ankayı:)..iniş felan harika gerçekten..

Bunlara gerçek jet motoru takıyorlar. Sesi de o yüzden bildiğin jet sesi gibi çıkıyor. Bunun kadar, belki de daha büyük F16 videosu izlemiştim. Muazzam cihazlar. Arabalar da benzinli pilli durumuna göre fiyat değiştiriyor. Yerli araba parasına satılan RC arabalar var. Ama tadından da yenmez herhalde. :)

ben şahsen o kadar para verip bunu alınca uçurmaya korkarım :Dhahahapuhaha
ama tek kelimeyle MUHTEŞEM ÖTESİ:eek:key:

Geri
Üst Alt