Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rc seçimi

ıyı secım yapmıssın benzınlı araclar her oyundan sonra detaylı temızlık gerektırıo hatta kullanırken bıle ısısını dewamlı kontrol etmen gereklı senın ıcın bır baslangıcsa olldukca ıyı..:eek:key:

ilgilenen herkese teşekkürler bu ilk deneyimim olucak yarın ellimde olur sanırım şimdi biraz sabır :D

Uzaktan kumandalı model uçak, model araba, model helikopter, kumandalı uçak, kumandalı araba, rc model araç, model gemi

yenilerine hiçbirzaman okadar para vermedim lakin bu işi bilmiyorsanız en iyisi yeni bir araçla başlamak tabiki benzinlinin zevki başkadır ve arkadaşın dedği gibi cocuk gibi ilgilenmeli kullandıktan sonra temizlemelisiniz yoksa size küser ve masraflıdır elektriklidede batarya şarjlarına dikkat edin hiçbirzaman tam bitirmeyin bataryayı bir bataryanın 80-100 tl civarında oldugunu düşünürsen bu uyarımı dikkate alırsın umarım yaşar kardeşim hayırlı uğurlu olsun

birde yenisi 200 tl den aşagı olan bir araç rc değildir oyuncaktır sagı solu kırılır parçası olmaz pili bulunmaz çin çöpüdür onlar ucuz diye alacaksanız hiç almayın malesef gerçek bu.:eek:

ben de Q7 aynısı çok güzel ama 1 ay sonra felan batarya ölüyor benim tercihim elektrikli subaru isterseniz Carbon kapladığım Q7 nin resmini atabilirim (Araç kaplama işi yapıyorum):)

ben de Q7 aynısı çok güzel ama 1 ay sonra felan batarya ölüyor benim tercihim elektrikli subaru isterseniz Carbon kapladığım Q7 nin resmini atabilirim (Araç kaplama işi yapıyorum):)
cevap için teşekkürler elektrikli olanı aldım zaten :) bide zahmet olmazsa Q7 nin resmini atabilirmisiniz merak ettim de :)

Uzaktan kumandalı model uçak, model araba, model helikopter, kumandalı uçak, kumandalı araba, rc model araç, model gemi

yenilerine hiçbirzaman okadar para vermedim lakin bu işi bilmiyorsanız en iyisi yeni bir araçla başlamak tabiki benzinlinin zevki başkadır ve arkadaşın dedği gibi cocuk gibi ilgilenmeli kullandıktan sonra temizlemelisiniz yoksa size küser ve masraflıdır elektriklidede batarya şarjlarına dikkat edin hiçbirzaman tam bitirmeyin bataryayı bir bataryanın 80-100 tl civarında oldugunu düşünürsen bu uyarımı dikkate alırsın umarım yaşar kardeşim hayırlı uğurlu olsun

cevap için teşekkürler rc konusunda daha yeniyim şimdilik bunda tecrübe ediniyim ilerde benzinliye geçerim uyarınız içinde ayrıca teşekkürler bataryaya dikkat ederim

sanırım siparişi vermişsiniz, bunlar evde,çok düzgün asfaltta gidebilir, nano taşlı yerde bile giedemez, ön takımları çok naziktir, dikkatli kullanın. Baja tipi, ön takımı metal olanları tercih edin bir dahaki sefere.

sanırım siparişi vermişsiniz, bunlar evde,çok düzgün asfaltta gidebilir, nano taşlı yerde bile giedemez, ön takımları çok naziktir, dikkatli kullanın. Baja tipi, ön takımı metal olanları tercih edin bir dahaki sefere.

cevap için ve bilgi için teşekkürler siparişi verdim bilgim olmadığı için aldım zaten bunu evde kullanmayı düşünüyorum odam biraz büyük :) bunda acemiliğimi attıktan sonra zaten yavaş yavaş modeli yükselticem :)

tavsıyem ılk olarak kepsız kullanman olacak zıra saga sola fazla carpıcaksın ılk baslarda:eek:key:

Geri
Üst Alt