Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Profil Bilgilerimiz de Araçlar Değişmiş

benimki değişmio hep diğer hep diğer ama dkkatimi çekti serbay kendine kıyak geçmiş sadece seat araçları var birde tek başına bmw E60 530d var @PATRON benim arabayı da eklermisin lütfen BMW F30 320d lütfen:)

Benim model kaldırılmış listeden, hayırdır?
ibiza 1.2 elegance ekleyelim lütfen ama :)

Arkadaşlar benim yüzüme değişti araçlar. Maalesef yeni model araçlar ilave ederken sıralamayı değiştirdim.
Eski veritabanından araçları çekip tekrar sıralama yapacağım lakin ufak bir hata ile karşılaştım.
En kısa sürede düzelteceğim nasipse.
Sizler kesinlikle profillerinizden aracınızı değiştirmeyin yeter ki eski bilgileriniz otomatik düzelecek :)
Ayrıca şu anda tüm modelleri güncelleyeceğim eksik donanım ve motor seçenekli araç kalmayacak :)

Ben profil bilgileri düzenle den düzelttim ve eskisi neydi bilmiyorum ? Sıkıntı olurmu acaba ?

Geri
Üst Alt