Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polar ve Gömlek Tasarımı

o zaman naylon olur abi o polar değil.. :) :)

pamuktan polar bulamazsın ki zaten polar dediğin kumaştır ve nylondur :)
polar kumaştan sweetler moda olunca kağıt mendile selpak dediğimiz gibi sweetlerede polar demeye başladık... ben yelek diyen arkadaşlara katılıyorum bence sadece yelek ve şapka düşünülebilir... yelek çok daha kullanışlı olur... ve şapkayla çok iyi uyum sağlanabilir... gömlek açıkçası sadece buluşma yerine geldiğimde giyerim bu tarz bi gömleği :) tabi takdir abilerimizin...

Bu tarz bişey de olabilir aslında

mesela bu kapşonlu bir sweet... naylon olmasın derseniz bundan yaptırılmalı ama bunun nylon olmayının ve solmayının maliyeti çok yüksek olur maliyeti açık renk yaptırarak düşürebiliriz... 3 kademe kalınlıkta penye diye tabir ettiğimiz kumaştır... 1 iplik dediğimiz yazlık penyeden zaten yapılamaz 2 iplik yada penyenin en kalını 3 iplik için mifyonlu olabilir hem çok sıcak tutar hem sağlıklı hemde iyi kalitede kumaş seçersek dayanıklı olur... ortalama fiyat vermek gerekirse 3 iplik solmayacak bir penye istiyorsak 1 tanesinin nakışsız maliyeti (fermuarlı sweet) 40-50 tl civarında bişi çıkar muhtemelen karşımıza...

mesela bu kapşonlu bir sweet... naylon olmasın derseniz bundan yaptırılmalı ama bunun nylon olmayının ve solmayının maliyeti çok yüksek olur maliyeti açık renk yaptırarak düşürebiliriz... 3 kademe kalınlıkta penye diye tabir ettiğimiz kumaştır... 1 iplik dediğimiz yazlık penyeden zaten yapılamaz 2 iplik yada penyenin en kalını 3 iplik için mifyonlu olabilir hem çok sıcak tutar hem sağlıklı hemde iyi kalitede kumaş seçersek dayanıklı olur... ortalama fiyat vermek gerekirse 3 iplik solmayacak bir penye istiyorsak 1 tanesinin nakışsız maliyeti (fermuarlı sweet) 40-50 tl civarında bişi çıkar muhtemelen karşımıza...

aldıkmı verelim parasını iyisini alalım bence.max. ne kadar tutabilirki zaten.

pamuktan polar bulamazsın ki zaten polar dediğin kumaştır ve nylondur :)
polar kumaştan sweetler moda olunca kağıt mendile selpak dediğimiz gibi sweetlerede polar demeye başladık... ben yelek diyen arkadaşlara katılıyorum bence sadece yelek ve şapka düşünülebilir... yelek çok daha kullanışlı olur... ve şapkayla çok iyi uyum sağlanabilir... gömlek açıkçası sadece buluşma yerine geldiğimde giyerim bu tarz bi gömleği :) tabi takdir abilerimizin...

yelek , şapka yapılırsa en az bi 10 adet ben alırım. 5 şapka 5 yelek şöförlerime alırım avrupada dahi ismimiz gezer bu şekilde.

Fiyat aldım yaklaşık olarak 20 TL gömlek. Şapkalarda 4-5 TL civarı :)

arkadaşlar polar için 3 iplik istiyosanız ayarlaya bilirim belki polar çok güzelmiş gerçekten honda daki

Ya şimdi ne zaman alıcaz polarlarııı :confused:

Geri
Üst Alt