Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka Ampulu !

merteknc

Kayıtlı Üye
Merhaba 2015 Seat Leon kullanıcısım.Araçım Style paket .Çok garip bir sıkıntı yaşamaktayım.Aracın plaka ampüllerini led ile değiştirdim.4-5 gün sonra ampüllerin renkleri birbirine uymuyor ve aşırı ısınma yapıyor.Elektrikci akımın aynı geldiğini soyledi.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim.Önere bileceğiniz bir ampul var mıdır? Değerli fikirlerinizi ve önerilerinizi beklemekteyim.

Nerden aldın lambayı dostum? Photon iyi biraz pahalıdır ama tavsiye ederim

Merhaba 2015 Seat Leon kullanıcısım.Araçım Style paket .Çok garip bir sıkıntı yaşamaktayım.Aracın plaka ampüllerini led ile değiştirdim.4-5 gün sonra ampüllerin renkleri birbirine uymuyor ve aşırı ısınma yapıyor.Elektrikci akımın aynı geldiğini soyledi.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim.Önere bileceğiniz bir ampul var mıdır? Değerli fikirlerinizi ve önerilerinizi beklemekteyim.

Led alırken biraz dert oluyor kimi arıza ışığını yakıyor kimi sürekli patlıyor birkaç markada deneme yaparak uygunu bulunur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba,

Akım giriş ve çıkış değerleri önemli. Sonuçta devrenin tamamlanması ampulün üzerinde yazan gücüyle değil devreye giren ve devreden çıkan akım farkı hesaplanarak belirlenen sınırlara göre ölçülüyor. Bu değerlerin aksi bir durum olduğunda arıza durumu meydana geliyor. Bu arada

Konu başlığındaki ilk harflerden sonrasını küçük yapabilir misiniz? Konu açılırken en üstte çıkan konu kurallarına dikkat etmeniz dileklerimizle.

Keyifli forumlar

Geri
Üst Alt