Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

peugeot 3008 mi Audi a3 sedan mı

Hangisini tercih edersiniz

• peugeot 3008 gt line

Kullanılan: 3 25.0%
  • Audi a3 sedan sport line

Kullanılan: 9 75.0%
  • Diğer (lütfen yorumda yazın)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bu yıl bitmeden aracımı değiştirmek istiyorum artık dizele geçicem bi de araç artık küçük geliyo iki araç arasında kaldım biri peugeot 3008 gt line 1.6 bluehdi 120hp eat6 full opsiyonlar dahil 195 bin tl diğeri Audi a3 sedan 1.6 tdi 116 hp sport line s tronic 180 bin tl açıkcası peugeot un donanımı beni cezbediyo masajlı koltuklar adaptive cruise control tabela okuma parfüm sistemi bunun gibi birçok özelliği var ama diğeri de Audi donanım olmasa bile ismi var :) kararsız kaldım siz hangisini tercih ederdiniz

Donanım arıyorsan 3008 derim. Normalde yakın zamana kadar Peugeot un hiçbir aracını önermezdim.
Ama abim gitti bir önceki 3008 ini satıp senin istediğin 3008 gt line full paket aldı bindiğimde fransızların çok yol aldığını gördüm.
İşçilik, iç mekan parça kalitesi ve teknoloji konusunda uçmuşlar.
Hele kişiselleştirilebilir ghost kadranı beni bitirdi.
Bunun yanında kaç sene kullanacağını bilmiyorum ama bir önceki 3008 3-5 sene sonra iç mekan olarak kendini salıveriyordu.
Umarım bu öyle olmaz.

Diğer tarafta A3 tabi biraz daha küçük daha az donanımlı ama markanın önemli bir etkisi oluyor insan üzerinde.

Bu fiyat sınıfında belki 25-30 bin farkla hatta biraz kampanya biraz pazarlıla 418 Grand Coupe'a yönelirdim ama tercih meselesi tabi.

Yanlış anlamayin ama şahsi fikrim bu parayı bu iki araca da vermezdim.
Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.
Şimdi gelelim bu iki araca. 3008 i test ettim hatta karşı komşum aldı. Araç çok güzel, konfor sa konfor, donanım sa donanım. Süspansiyonları başarılı, kullanımı kolay, araç resmen yolda kayıyor, yüksek süratlerde sıkıntı çıkarmiyor, tabi bir sedan araç gibi de olamaz. Peugeot kendini iyice aştı, hele ki yeni 5008 süper.
A3 ise bence sadece marka adını taşıyan bir piyasa arabası.
İkizi arasında kalsam tereddütsüz 3008 alirdim. Tabi bence SUV araçları kendi aralarında sedan lari da kendi aralarında kıyaslama yapmak lazım. İkisi de farklı kulvar araçları. Bu kıyaslama bence uygun değil. Kodiaq ateca 3008 sportage Tucson derseniz daha iyi olur. Bence siz SUV mu sedan mi buna karar verin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

cevaplarınız için teşekkürler 418 Grand Coupe bütçeyi aşıyo :) bide dizel almak istiyorum artık biliyorum iki aracı kıyaslamak zor farklı sınıftalar daha çok alman dururken fransız alınır mı diye sormak istemiştim kararımı verdim bi aksilik olmazsa 3008 i alıcam :)

Bende 3008 ve ateca arasında kaldım ateca aldım içine binince yabancılık çekmedim yılların leon aracı büyük haliyle almış oldum
3008 e dolu donanımla alınırsa gerçekten çok iyi araç yapmışlar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt