Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

periyodik bakım

SATKOMANDO

Kayıtlı Üye
s.aleykum arkadaşlar.
aracımın servis bakım süresi dolmak üzere, 2.bakımı olacak ve aynı zamanda garantisi de bitecek. Özel bir servise mi gitsem yada yetkili servise devam edip garanti uzatma ve bakım ile birlikte 2000tl tutuyor, yetkili servise mi devam etsem karar veremedim açıkcası...
fiyat ve işçilik konusunda tavsiye edeceğiniz yer varmıdır? (istanbul avrupa yakası)
24bin km de. 2015 model FR DSG. şimdiden teşekkürler...
183f57089eef81c92878bc282d00c01a.jpg

Son düzenleme:
Manuel olsa tamam belki ama DSG de risk almamak lazım bence de. Serviste bakım yapılmaya devam edilirse bir şey olduğunda ıyi niyet garantisi devreye girer. Aynı zamanda satarken de avantaj. Ben şahsen servis dışında bakım yapılmış araca kıyasla servis bakımlı aracı satın almayı tercih ederim 2.el de

Severek bindiğim bir araba, trim sesleri dışında beni üzmedi dediğiniz gibi dsg şans işi, o yüzden garantiyi uzatayım kafam da rahat olsun cebimde teşekkürler arkadaşlar

Ekstra para verip Garantiyi uzatmaya gerek yok. Aracın bakımlarını yetkili serviste aksatmadan yaptırmaya devam ederseniz ileride DSG kavrama değişimi vb. bir arıza durumunda iyi niyet garantisinden yaptırabilirsiniz.

Bence de ekstra para verip garanti uzatmak gereksiz, servise bakımlara gitmeye devam edin iyi niyet garantisinden faydalanırsınız.

Geri
Üst Alt