Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Periyodik bakım fiyatları

2016 model manuel act fr aracım 20.000 km ye geldi yol bilgisayari bakima 7 gün kaldı diyor. Acaba 20.000 bakım fiyatları ne kadar bir bilgisi olan var mı ve izmitte ki servis hakkında bilgisi düşüncesi bir yorumu olan varsa ve yazarsa sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Yıl bakımı sanırım sizin aracın Keleşler iyidir ben yıllardır tanırım kendilerini dün de kendi ateca aracıma bakım yaptırdım tavsiye ederim

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

2. Yıl bakımı sanırım sizin aracın Keleşler iyidir ben yıllardır tanırım kendilerini dün de kendi ateca aracıma bakım yaptırdım tavsiye ederim

İkinci yıl bakımı geldi evet. Bundan önceki aracımın bakımları 5bin daha sonra 20 bin di opel corsaydı aracım. Seatlerde de 15 binde bir bakım yapılmıyor mu ? Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler acaba fiyatlar ne kadardır.

İkinci yıl bakımı geldi evet. Bundan önceki aracımın bakımları 5bin daha sonra 20 bin di opel corsaydı aracım. Seatlerde de 15 binde bir bakım yapılmıyor mu ? Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler acaba fiyatlar ne kadardır.

Seat her yıl yada 15bin km odaklı ilk hangisi dolar ise bakım yapılıyor
Benim aracım 10 aylık oldu 16bin km bakımı yaptırdım 15bin de vaktim olmadığı için bundan sonra da her 10bin km ye çekeceğim bakım aralığını

%30 olsa çok iyiydi fakat %10 indirim uygulanıyormuş şu anda servisi aradığımda böyle söylediler ve ikinci bakımın fiyatı 1.250 tl indirimle 1.150 dediler. Neden bu kadar pahalı diyecekken dolar ve euro kuruna bir göz attım gayet normal geldi

Sen bilirsin ama iyi bir özel servis tanıdığın varsa bile bile kazık yemeye hiç gerek yok bence ama serviste yapılan işlemlerin hepsini yaptır aküyü vs şeyleride kontrol ettirmeni tavsiye ederim.

Sen bilirsin ama iyi bir özel servis tanıdığın varsa bile bile kazık yemeye hiç gerek yok bence ama serviste yapılan işlemlerin hepsini yaptır aküyü vs şeyleride kontrol ettirmeni tavsiye ederim.

Yok zaten serviste yaptırırım sanayide ne uğraşabilirim ne de güvenebilirim. Gülü sevdik dikenine katlanicaz

Geri
Üst Alt