Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(PATLADI)Türkiyenin tek speed mavi LEON FR'ı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle geçmiş olsun cana gelmesin gerisi sorun degil. 2 hafta önce bende leonumla bir kaza geçirdim. 50 km hızla giderken önümdeki aracın el freni ile yanlamak isteyip direk önümde stop edip kalması sonucu o araca carpmıstım ve airbagların öndeki ikiside direk açılmıştı.Emniyet kemerim takılıydı,Eger sizinde kemer takılı ise ve ona rağmen airbaglar açılmadıysa direk dava açın ve büyük ihtimal olarak kazanırsınızda.Araç verip vermemek kasko şirketine baglı kimi direk arac cekiciye yüklenir yüklenmez veriyor kimisi 1 hafta oyalıyo kaza raporundan sonra veriyo.( benim sigorta şirketim gb). tekrar geçmiş olsun bende nazara cok inanırım boya koruma yaptırdıktan 2 saat sonra kaza yapmıstım bende :(

- - - Updated - - -

öncelikle geçmiş olsun cana gelmesin gerisi sorun degil. 2 hafta önce bende leonumla bir kaza geçirdim. 50 km hızla giderken önümdeki aracın el freni ile yanlamak isteyip direk önümde stop edip kalması sonucu o araca carpmıstım ve airbagların öndeki ikiside direk açılmıştı.Emniyet kemerim takılıydı,Eger sizinde kemer takılı ise ve ona rağmen airbaglar açılmadıysa direk dava açın ve büyük ihtimal olarak kazanırsınızda.Araç verip vermemek kasko şirketine baglı kimi direk arac cekiciye yüklenir yüklenmez veriyor kimisi 1 hafta oyalıyo kaza raporundan sonra veriyo.( benim sigorta şirketim gb). tekrar geçmiş olsun bende nazara cok inanırım boya koruma yaptırdıktan 2 saat sonra kaza yapmıstım bende :(

Çok Geçmiş olsun en azından cana gelmemesi sevindirici .. Arabayı perte çıkartmadılar sanırım son durum nedir bu konuda neden ve ne şekilde sürdü prosedür ?

eski konu tarafımdan kapatıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt