Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(PATLADI)Türkiyenin tek speed mavi LEON FR'ı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arac yapılana kadar servıstenmı arac talep etmelıyım yoksa kaskodanmı acaba..? kaskonun verdıgını bılıyorum fakat bugun servıstede arac yapılana kadar talep edılene bıldıgı konusunda bı yazı okudumda..:confused:

tekrar toplama kararı mı alındı ?

aaa daha yeni gordum cok gecmis olsun!! :( ablana birsey olmamasina cok sevindim:), insanin cani cok yaniyor elbette, hele ozene bezene aldigin guzel bir arac olunca... ama mal maldir, cana birsey olmasin :):)

Araçta kaza dışında mekanik bir arıza olduğunda araç veriyorlar bana bugün bu sebepten passat cc verdiler:)
Kazada vermiyorlar diye biliyorum kasko veriyor ama
Geçmiş olsun bu arada.

aaa daha yeni gordum cok gecmis olsun!! :( ablana birsey olmamasina cok sevindim:), insanin cani cok yaniyor elbette, hele ozene bezene aldigin guzel bir arac olunca... ama mal maldir, cana birsey olmasin :):)

tsk ederim cok sukur onda yok.. ehh bıraz moral bozuldu ama napalım saglık olsun vardır bundada bır hayır..:confused:
bulusmadan sonra artık sallarsın benı yol ustunde bı yere yardıma muhtac bırıyım suanda (tasınmadıysan tabı)..:D

Araçta kaza dışında mekanik bir arıza olduğunda araç veriyorlar bana bugün bu sebepten passat cc verdiler:)
Kazada vermiyorlar diye biliyorum kasko veriyor ama
Geçmiş olsun bu arada.

anladım saol bıldıgım ııyı oldu. yazın verselermıs serın serın gezerdın ıyı olurdu bee :D

yaa aracın üstündeki jantlar orjinal jantları değil sanırım? König miligram modeline çok benzettim? merak ettim :)

arac yapılana kadar servıstenmı arac talep etmelıyım yoksa kaskodanmı acaba..? kaskonun verdıgını bılıyorum fakat bugun servıstede arac yapılana kadar talep edılene bıldıgı konusunda bı yazı okudumda..:confused:

araç yapılana kadar kasko firması kullanıcıya aynı araç özelliklerinde ( model,motor,yakıt cinsi ) bir araç temin etmek zorunda diye biliyorum ki en yakınımdan bir insan ford arabasında böyle bir sıkıntı yaşadı kasko firması aynı modelde bir araba verdi aracı yapılana kadar kullanması için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt